Automobilizam

  1. ово тешко да може да се испегла

  2. Reci mi, koji auto trenutno imate? Pošto kažeš da će i drugi voziti, pa da vidimo nešto sličnije. Deluje mi da bi vam zapravo za to idenje na posao svakodnevno i sl. akivnosti zaista ona oktavija tdi legla odlično.

  3. Ne znam odakle si,ali gledaj kola koja su u krugu od 50 km od tebe da ne moras mnogo da se cimas i da mozes da oteras kod nekog majstora da ti pogleda to.
    Ja kad sam isao sa caletom da gledam kola za dosta vece pare,razna sranja su bila po oglasima dosta gora od onog prikazanog.I da svi precenjuju svoja kola,tako da mogu da mislim koje sve krsine tu pokusavaju da uvale,ceneci ih 1300 evra.
    Zato mislim da nema smisla da ides 200 km da gledas ko zna sta.

  4. хаха ма имамо распали 405, не желим ништа слично томе, ништа француско уопште

  5. е ово бих купио да имам оволико пара својих па нека стоји у дворишту само да могу повремено да уђем у њега и дркам док се сва стакла не замагле

  6. Kakvo sad drkanje, zar nisi imao neku frajlu jbte?

  7. Od Eleka i Japanaca tj Mazde mi se prijedu govna.
    Rover samo ako je 75 sa Bmw motorom inače ne

  8. Bohore prijatno lel
    Marko nikakav si jebač, kupuj nekog audija ako misliš da se omrsiš

  9. Marko, je l tebi bitno kako će da izgleda auto?
    Kakav Nisan kakva Karizma čoveče

  10. па битно је јебига

  11. Dobro. Kako ti se čini ova Karizma na skali od 0 do 23,7 po izgledu?

  12. ако је нула мултипла а 23,7 мустанг, онда око 12

  13. али то је само неко моје мишљење

  14. ako već gledaš karizmu, gledaj bar novije one

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8837957/mitsubishi-carisma-19

    mada je svakako socijala teška, 2 puta sam odustajao od nje. video bi i sam kad je provozaš.

  15. kako je lep ovaj jaguar, ja bih njega uzeo i terao dok ne rikne, pa makar nemao para da ga opravljam

  16. U ovo ti ne bi ni kurva ušla, pa da joj platiš duplo. Al Bohore on se uvatio za pašče od auta, Akord šije ostale japance.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.