Prijava

Pa metar i 20 sa betonskom coklom sta ces vise Šumadijsko selo nismo vojvodjani druze

Lolo, da znaš. Po selima već par godina kradu orahe, voće, povrće, pušnice itd, naročito što je u zadnjih 15-ak godina nikla gomila profi voćnjaka i plastenika.

Imam staforda od 40 kila baba ga hrani jbg ni ja ne smem da mu pridjem uvek a ne neko drugi
Da Ps ni Kosovci nismo hahaah

Ovde kad se krade drugacije to ide
U familiji Petrovic svadba npr doteraju kamion u ulicu i opustose 5 kuca za koje se zna da su na svadbi trimere testere busilice aparate za varenje itd
Gotovo nikad pojedinacno

Ja imam šarplaninca koji je ovako sa nama maza (aj jbg i mi smo krivi, doneo sam ga kao malo štene, pa smo ga razmazili, naročito moja majka) i dobar je sa svakim koga dovedeš i predstaviš, a ovako prema drugima nije baš da je fin. Jednom je uletela neka budala što je krala orahe od komšije iza pa je kerić malo oštrio zube na njemu.

Inače kod tog što gaji orahe svake nedelje neko dođe, najjače je bilo kad je neke spičio grom dok su operisali. Mislim samo ih je malo oprljio, ništa strašno.

Zamisli pozove te neko na piće i kaže pokupiće te on. I onda doveze ovo, pa se parkira ispred pune bašte kafića i ti otvaraš vrata i izlaziš.

Zovite me kompleksašem al ja bi umro od sramote.

https://www.facebook.com/groups/NiskiAutoPijac/permalink/1808770106096058/?sale_post_id=1808770106096058

Otvaram sezonu lova na bugare sajta vukajlija.com

Bolje kreni 9-og, simbolicno

Tilmo, ne budi sponzorusa.

Ja bi umro od sramote da sam tilmo

Ograda je ograda ako je 2 metra u visinu jbg

Tako je gtd kosovaru moj, i obavezno reflektori j kamere na ogradu a kapija kovano gvozdje

Gtd, nije problem Stilo. No što se vrata otvaraju na gore ko ferari ili lamburdžini šta već.

I Stilo je djelimično problem. Ne razumijem ljude koji ulažu 10x više nego što samo auto vrijedi. Tipa Alfa 147 ili ovaj Stilo. Šta oni misle da će postići sa tim, neku cijenu koja će im otplatiti troškove. Ja bih se iznenadio kad bi našao mušteriju za ovu skalameriju, jer je ovo šund i to pakleni.

Da Ps od rijeci do rijeci
Ali ovo odlicno je nabrojano, nikako seljacenje lavovi i labudovi i picke materine

Kakav je golf 5 benzinac. Tj koji motor je dobar?

Zlatiborac Polo je zaista šmekerski onako za ulazak u kafić.

Odličan je golf benzinac.

Visoke ograde su specifičnost sredina u kojima je incest relativno česta pojava