Prijava

de meti veća slova da bolje skontamo kako ti je jaka fora

taman pomisliš nemož bohor biti veći ciganj, kad on kaže ima bmv, a čak ni pored toga nemož da jebe nego mora da glumi džukca po sajtu da mu gazdarica da malo.

ipak se više muva na govno nahvata nego na med

Zar taj bmw što slikaš nije komšijin kome si dozvolio da parkira kod tebe u dvorištu?

Ti si imao onog svemirca '92 god ako se ne varam.

Šta fali i E36-ici tilmo? A ne fali ni meganu ništa, ne bih ga uzeo, ali ne mislim da je loš izbor. Vozi svako šta mu paše.

Kad sam ja rekao da mu fali nešto.

Nego sam skapirao da taj x3 nije njegov, a izgleda da jeste.

Hahah nisam izvalio da ovo AUTO može ovo do sada

Ne znam da l ste gledali fotke od ovog što sam okačio. Da dokaže ono što se nakenjao u opisu, ugurao trosed i kazan za rakiju u ovo auto.

Tako to rade gospoda i domaćini.

Josh mi niko niyeah odgoVOrio na pitanje sa 2148. strane.

Vo iz kupusa
Ljudi. Cao svima, shto bi rekla Zorannah. Shta da radim sa amortizerima chetvorotochkasha kad krenu da shkripe, i to opasno. Nema nikakve nekakve promene, normalno oni rade, bar ja imam utisak. Ali shkripe.

Zameni ih.

Honda accord type s cl9, ili Mazda 3 mps 1. gen?

Obrazloži mu s kojom rečju ako znaš.
Ja bih al ne znam u Japanca

Nemam pojma, Akord mi se generalno više dopada. A i nisu ista klasa. Mada mislim da je akord bolji i od 6 mps.

Honda je klasa iznad od mazde, i lepša, jer je mazda mps u HB verziji, što se vidi i u ceni

Mazda ima golem problem sa korozijom od 2004 do sredine 2009, tako da bih je izbegavao, šteta, jer je veoma zabavan auto za vožnju, i sedan verzija je lepa.

Uzi honduuu

Ma sprdam se. Honda i jeste prioritet, nego rekoh da skrenem malo sa ovog njemacko/francuskog fazona sto je obuzeo temu zadnjih.. 2000 i kusur strana..