Prijava

Jebala vas KOLA

Živni malo, čoveče
youtube.com/watch?v=Ne3pXpXZT6E

SIGURNOST

JUL ZA DECEMBAR

SUTRA

PENZIJA

JEBO SAM VAM MATER KOLEKTIVNO

Dizeli imaju oksid azota kancerogeni. I bas egr smanjuje njegovu emisiju jer vraca izduvne gasove u usis. Zato vw otkad je mijenjao softver egr im krace traje znacajno jbg

Uzet golf 5 za zenu. Nema jos tablice ali naravno ne vadim se iz njega dan treci.
Jeftino dosta me izasao, 2.0tdi inace, 6 brzina, prelijepo ide

https://www.autodiler.me/felne/clio-rs182-16---ad16245299me

''Ajde uzmi, uzmi ove felmee moje, znas da u Crnu Goru nemaju ih dvoje, pa doživi večnost s'njima kao sto sam ja htEo ajde uzmi evo evo evo ''
Seka Aleksic

Gospodin hahahaha

Pa da benzin ne krene da isparava ovako brzo i da zbog toga eksplodira hahahah

Al kako je gurnula glavu unutra da vidi gde da zapali hahaa

I kako posle beži četvoronoške kao onaj ružni iz gospodara prstenova

Precesta je pojava da neko ko pali auto benzinom zapali dio sebe, makar samo obrve

Da se poserem jos jednom na cvt mjenjac. Osim sto je kurac u voznji poceo je da zajebava jbg usjekao lanac brazde... Ako se raspadne prije otvaranja granica moracu mu manuelni ubacit, dje cu naci cvt sad. 260 hiljada presao.

Inace ode petica golf u zamjenu za pajera starog hahaha pa njega vozim najcesce. 3.2 dizel i samo 4 cilindra. Kamioncic mali. Obozavam ga bas

Preskoči mi srce
Elem, poseban pozdrav mom prijatelju Gtdu

ili imas muda ili vozis automatik :D
this post was made by zena i ja 150 hiljada geng

Povampirio se ovaj seljober jbt

Boh ❤
Znas li da sam dok se audi ne zavrsi sjeo u golf 2 onaj moj da ga vozim svaki dan. I to neregistrovan, spusten, 16ice felne itd. Znaci odra bubrege ali i vuce struju radio, da. Nego me vratio, pa sig 15-20 god u proslost haha
Jebes mi sve ako sad ne uzmem neku starudiju za 1000e pa neka je zeni poslije

Da obavestim mojega brata Gtd-a da sam kupio Hondu Civik 2009 type S F1

Taksista da budeš.