Automobilizam

  1. ja bi voleo da vozim te nove kamione, a unutra mozes odbojku da igras kolko ima mesta....sta im je ovo iza kabine, neka kabina ko soba?

  2. GTD
    Nije vođe mjesto da se svađamo i prepiremo, tako da odustajem od spema i vrijeđanja mentalno zaostale osobe (Boxera, za neupućene).

    Boxer
    Zašto vređaš sam sebe?
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
    ASAM TI GA UTERO AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

    Boxeru, kontam da troluješ, pošto ne vjerujem da ima toliko zatucanih, ograničenih, glupih i prostih ljudi kao ti, pa ti, stoga, na spemerske pokušaje trolovanja više neću odgovarati.

    Kad smo kod američkih kamiona jedino sam se sa ovim susretao:
    http://mack.csmd.cz/images/ma/mack-f700-the-netherlands.jpg

    Ide vrhunski s obzirom na konjažu.

  3. http://www.vrelegume.rs/test/peugeot-308-1/

    Kad sam pogledao prve zvanične fotografije nije mi se sviđao, ali mi sade uopšte ne izgleda loše.

  4. Dobra stvar, fino su se dosjetili.

  5. Sad će biti popularni kod nas.
    Još kad bi bili nepovratni krediti x)

  6. Dođeš u Sarajevo il Zenicu, uzmeš kredit bez kamata u balijskoj banci mudžahedina.

  7. A jedno je nepovratni, jedno beskamatni. Da je bar pola nepovratno...

  8. Nepovratnih više ni u Venecueli nema.

  9. Jebi ga, izmislićemo ako nema xD
    Nešto mi se ne uzima u BiH. Zamis' poslije ovih protesta izustim "Ne volim te Alija", "Milo Đukanović", "demokratija" ili slično. Al' dobro, vozim Golfa, pa mi je vjerovatno oprošteno.

  10. Ti sa golfom možeš da radiš šta hoćeš sve dok si u njemu. Neće bošnjok udarit na golfa pa da je Ratko Mladić unutra :D

  11. Ka' bombona. Samo mi se felne ne sviđaju.

  12. Једино оне нису фабричке, зато и одударају. И мени се не свиђају.

  13. A nije morao fabričke, ali bar nek su proizvedene kad i auto. Ostalo je odlično.

  14. Подера га мечка :Д

    Сад се сетих приче од једног комшије, док је још живео тамо у Крајини, кад су му дошли неки рођаци истим оваквим Мерцедесом, они били горе, а ауто паркиран код ливаде. И само чују неку ломљаву у неко доба, изађу напоље- ауто на крову и бик га и даље преврће и кидише на њега. Бика су морали да упуцају, ауто завршио на отпаду, а рођак купио Е класу после :Д

  15. Što su upucali bika?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.