Automobilizam

  1. Posle skoro dve godine kako lose rade konacno sam kupio nove metlice brisaca. Jbt kako sam progledao vozim vozim i gledam jel moj auto :+)

    Ajde GTD oces neces moram da idem da spavam

  2. Na "gume" se nikad ne štedi. Ja Valeo obično uzimam, traju sezonu. Samo bjež' od korejskih.

  3. Nemam pojma koje su ovo, svratio sam danas u njegov ovlascen servis i oni su zamenili. A kutiju i stare sam stavio u gepek da cute tu koji dan....

  4. TOYO kad nemam para

  5. Мењаш метлице у овлашћеном сервису? о.О

  6. Ja kad oteram službeni auto u ovlašćeni servis, bude mi žao kad potpisujem fakturu i ako ja ne plaćam. Skidaju kožu sa leđa i uzimaju prcorođenče.

  7. Distributeri na tome i zaradjuju kada prodaju nove automobile...uslove te garancijom i jbg. A i u dogovoru sa pederima iz osiguranja te uslove i kaskom.

    Gume samo miselin, nema tu mozganja...

  8. jbg, kada kupis nova kola moras u servis. poslije isteka garancije vodis gdje ti odgovara.

  9. Kolega imao udes, onako, zakucao se u kamion ispred ali ne mnogo, nije ostetio motor. Polo 2009 godiste, a to je bilo pre 2-3 godine.

    Ovlašćeni servis sredio auto, ja baš bio da podignem fakturu, 5000e popravka bila jbt.

  10. Ma bre stiglo mi pisance iz servisa da su metlice na akciji 900dinara pa zato....

  11. Па јебо такву акцију, ено их на пумпи за 450 :Д

  12. Moje metlice 30€ i neki dan stari sjebo jer eto on hoće da očisti auta i rekoh ajde de, fala bogu čišćenje se svelo na ometi snijeg metlom a led na šajbi zguli maksimalnom brzinom na brisačima.
    En sad ostavlja fuge i crte a alergičan sam na to, jebemu ljeb mu jebem i jel problem sastrugati?

  13. Де бре налазите те скупе метлице, јбт ја ТРАЖИО скупе, јер као квалитет ово оно најскупље биле тако нешто 400-500 кинти

  14. Brate kupio sam i ja na pumpi za 500 din pa bile gore od starih

  15. Skočko ti beše imaš samo jedan veliki brisač?

  16. Мени су са пумпе увек биле добре, кад ми се истроше ове пробаћу и ја да нађем неке фенси ко ви па да пробам.

  17. A ima odličnih aero za 5 eura, što Enemi veli. Ja sam na Mercedesa sa jedinim brisačem 15 eura ono govno plaćao.

  18. Брисач ко брисач, ради добро док је нов, после оставља оне линије.

  19. Додуше, увек га сјебем кад ме мрзи ујутру да чистим снег..па вагам да ли је лед или снег..и обично буде лед. :)

  20. mickey993
    Skočko ti beše imaš samo jedan veliki brisač?

    Nope, dva, standardno.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.