Moj je ka' čaša. Preša' je oko 700000, u porodici od '98, nema trunka korozije, ne duva na čepu. Jebe me to što je nizak (teže po makadamu xD), nema 5 vrata i altimetar (pa mi malo teže na brdo ići kad je boš pumpa podešena na ravnicu).
@Skočimiš
Fino izgleda ta Vitara.
Fino izgleda al je moja ljepša, novija, jača i veća :D
A sad su kod Ria Ferdinanda:
http://www.cuboauto.it/gallery/46/175-lancia-musa-001.jpg
Šta vi mislite o ovome?
1. Da kupim crveni TD. Smeta mi boja, jer ne volim komuniste x)
2. Da kupim TDI, kome može pući glava motora i koji može propišati ulje na većoj kilometraži
3. Da ostanem na jednom autu sa 3 vrata, pa da pomjeram sjedište naprijed ako neko 'oće da sjede iza mene, ka' i obično. Ko jebe altimetar, ako je brdovit put samo malo više gasa i to je to. Motor dobro vuče, troši ulja zbog kilometraže i moje sjedište je ispucalo na nekolika mjesta.
Mislim da je najbolje treće rješenje, bar za sad. Kad sakupim 5-6 'iljada krećem u potragu za limuzinama.
Ako vec ne mogu u stvarnom zivotu onda mogu u GTA da se tripujem lolo
danas sam video najgadniji auto ikad dizajniran
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/SsangYong_Rodius_RD400.jpg
bio je crn, i uživo mnogostruko gadniji. A od nazad našta liči....
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/SsangYong_Rodius_RD400.jpg
Koliko je dobaar. Jako lep volan.
http://www.polovniautomobili.com/oglas2773931/bmw_320_m_sport_paket/
Kolko ti je kinti ovo ?
Иначе, пошто су се коначно смиловали те сам се учланио на Опел Србија форум, тамо сам успео да сазнам да на шине од Асконе савршено пашу седишта од прве генерације Вектре- додуше, уз мало чукања и убеђивања, ал људи кажу да је могуће.
Meni su najljepša sjedišta u opela sa Astre Bertone, mada bih ja prije stavio originalna.
http://images.forum-auto.com/mesimages/389432/astra%20bertone%20int%C3%A9rieur%20av.jpg2..jpg
Evo ga i u CG oglasima
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/110998
Omiljeni auto, da imam kinte odma bi' ga uzno. Nista kao zvuk petocilindrasa, plus turbo.
http://www.themotorreport.com.au/wp-content/uploads/2009/04/audi-quattro-coupe.jpg
Generalno volim oldtimere, narocito period 80-ih. A vozim jednu plavu Zastavu 101 GX iz '88. tacnije to godiste je motor, a karoserija je '90. (menjana je te godine zbog neke saobracajke koju je cale imao na Ohridu, auto u to vreme pres'o tipa 7000km). To mi je definitivno auto koji volim, ne znam zasto, ali sam prilicno vezan za njega., znam ga u sraf, vozicu ga dok se bukvalno ne raspadne.
Ma da mi je samo Audi Kupe, bio bih zadovoljan. Kad smo već kod kupea na Golfa imam 'vake felne za zimski set:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/00/Audi_coupe_v_slt_sst.jpg/800px-Audi_coupe_v_slt_sst.jpg
Ovaj je još bolji, samo skuplji :)
http://img.photobucket.com/albums/v516/fancyzapata/golf4x4.jpg
Odignut je, Syncro obični bi se lakše naskua' na snijeg.
Evo jednog sa prednjim pogonom
http://www.youtube.com/watch?v=4kQL2ziJzko
Sinkro golfovi su najveće smeće koje možete kupiti, čisto da vam kažem...
A tek ovi odignuti, kukala im majka...
ГТД, купиш празну каросерију и дизалицу за мотор, па само преселиш из овог твог, а мож и да вратиш кад ти затреба