Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. to leri, na nju sam zaboravio
    slab sam na zelenkasto-plave okice

  2. Očigledno je da nije kurat.

  3. O Kaizene, poserem ti se na sajt.

  4. Ко да сам узо да листам Браво јеботе, а не тему на вукајлији.

  5. e marko, i meni se isto desilo, maloprije neki lik pita kako da počupa obrve.
    svijet oš'o dovraga

  6. Ja se slazem sa Smo-Oghma...
    http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/f1/2c/39/f12c398f3453aeb9a6d628035fca83bd.jpg

    Ma vid' mu okica.

    Potvrdjuje vec pomenuto, svetle oči + tamna kosa = bingo!

  7. Eva Grin.

    Fotografije s gugla su joj jako loše, al' zato u filmovima... Kace pojavi u kadru, čini da sve ostalo padne u drugi plan. Ima neke vještičije oči, jako zajeban pogled. Glumila u "Kazino Rojalu", "Nebeskom Kraljevstvu..." Gledao sam je prvi put u Bertolučijevim "Sanjarima", kad nisam tad iščašio donju vilicu nikad neću. E, da - gola je u pola filma. ;-)

    Film je vnogo, ali sam je i ja zapazio,.:)

    Evo Smorka okacila dobrog frajera, glavat, nosat, uske oci, jaka brada i to mi je jasno, al ovaj Vidrin, je recimo takva pickica sa frizuricom i u dzempericu, i sa osmehom Save Radovica profesionalnog ucesnika Velikog Brata i decopravitelja iz Beca glupim kao kurac voditeljkama na televiziji. STA SE SMEJES BRE PTM!!!

  8. Ne radi ti link, e.

  9. Tor mi se ne 'dja, to blonde to pretty-boy. Kao Bred Pit, ne volem taj tip.

  10. Tor mi se ne 'dja, to blonde to pretty-boy. Kao Bred Pit, ne volem taj tip.

    Ja baš volim blondičaste dečake. Svi su nešto za crn&visok kombinaciju, meni su plavušani lepši.

  11. torazulu, oš batina?
    ložim se na lika iz serije, ne glumca, pošto je u stvarnom životu maneken :D
    jao diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
    diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :D

  12. Ah pa ukusi se razlikuju, o tome i jeste diskusija.

    Nego, kad smo kod interesantnih očiju...

    http://feedlol.com/wp-content/uploads/2012/08/gmed-david-bowie-mick-jagger-3.jpg

  13. divi ga dragan bjelogrlić al se usvinjio

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.