Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. bogme, nisi
    da se ne lažemo :D

  2. Ali, ne znam što, jebote, nema ni obrve, kako je plav, ali ima mnooooogo lepe ruke, i crte lica su super, i visok je u pičku materinu. Yum yum

    Ali, stvarno me sramota, lik ima garant bar pedes i kusur. haha

    Stavi Nebitnoj neku njegovu sliku (ali baš kao lik), ali nemoj kao ono za Benedikta nešto bože sačuvaj, neku lepu, mene blam da tražim. hahaha

  3. Ogma, Brus lepše izgleda od ovog 5 puta ako me razumeš 3:)

  4. Mislim da je i mlađi koju deceniju, ahahahahaha.

  5. Hahahahahahha. Deluje ko očinska figura. Smorka, imaš dedi išjuz :D
    Šalu na stranu, zrači sofisticiranošću, mi lajki, mada nije ideal.

  6. Deluje ko očinska figura.

    Kao što rekoh, sramota me, majke mi. I ja ga isto doživljavam, hahahhahahha, nije ni smešno, kuku. Ali eto, i Vidra se slaže, pa mi kao malo lakše. Mada, mislim na lika, ne na glumca, mada lik je bolesno jeziv, u stvari ne znam! I'm confus. lolololo

  7. Ne može Hardi u poslednji post >>>

  8. smorka, pogrešno si me razumjela
    rekla sam ti da NISI normalna, izgleda k'o neki matori ljigavac pedofil! :D :D

  9. izgleda k'o neki matori ljigavac pedofil! :D :D

    E, jebiga, niko nije savršen. :D

    Može onda ovaj (Ludi Šeširdžija)? Je l' to normanlo da mi se on sviđa?
    https://31.media.tumblr.com/c5e41b556976b8c56225416f8167406f/tumblr_mzi9o8NhIM1spszaao5_250.gif

  10. Јебеш ти тему и ове рибе кад један босанчерос има бољи укус за мушкарце од већине риба.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.