Gubljenje nevinosti

  1. Кад бисмо то знале свет би другачије изгледао.

  2. e da, pitanje za vas ženske....zašto se toliko zalepite za lika koji vam probuši vulvu? bar iz mog primera, i primera svih muških iz moje okoline, kad nekoj skineš mrak, još + ako pritom se posle prema njoj ponašaš kao prema đubretu, ona se sve više i više lepi za tebe, tj mene u ovom slučaju...u čemu je vaš problem???

    Pa kako da ne zavolim coveka koji mi je na ovako divan nacin pruzio prvi ugodjaj? :)

    brate, sestro, zar ti nisi zensko?

    Ja nisam imala sindrom prvog kurca kod nas je to vise bio sindrom prve picke...valjda pomislio covek "kad ovako snazno vristi, sigurno moz i njivu da okopa, i vinograd da otrsi, a i malter da povuce kad resimo da sagradimo svoj topli dom, usput moz da radja devet Jugovica."

  3. Зато што је женама у главу усађено да је тај први пут нешто невероватно, дивно, пребајно, пресјајно, нешто од чега почиње љубав за цео живот!
    Мислим, реално, онај ко креће у ту причу с лајтмотивом да ће са неким ко је то урадио по дифолту остати читав живот, грдно се преварио. Разних девојака имаш, немој да генерализујеш. Истина је да ће тај неко бити неко кога ће се девојка увек сећати, као што мушкарац памти рибу коју је прво спавао. Поента је у томе, да баш та грубост повлачи девојку да се још више лепи јер не жели да прихвати да је њен први секс био некоме чиста игра тј да сутра мора некоме рећи или, довољно је што зна, да је неко коме је поклонила 'свој цвет', народски речено, одјебао.

  4. Е тако.

    Сад ви младе Вукалијашице немате више никаквог разлога да се суздржавате. Чули сте Мешалину и Енгергију, сад у акцију!

  5. a ti peki? čekaš stormu, a? xD

  6. Најгори разлог да то неко уради је:
    1. Притисак околине. Сви су, ај' и ја ћу.

    Дакле,

    Пеки д џем

    Е тако.

    Сад ви младе Вукалијашице немате више никаквог разлога да се суздржавате. Чули сте Мешалину и Енгергију, сад у акцију!

    игноришите ово, него по свом нахођењу, нишани и опали.

  7. Deco, da vam kaze Enerdzi: Sto vas ne ubije, ojacace vas. Bukvalno!
    E sad...ako vas ubije...jebi ga, kolateralna steta...

  8. a ti peki? čekaš stormu, a? xD

    Ја неког да чекам? Па ја ни нову годину не чекам, чека она мене...

  9. ali ja se ne sećam kurve koja me je prvi put spavala...valjda zato što sam je karao žešće bedno, ko neki pešovan, pa sam valjda zato i hteo što pre da zaboravim tu premijeru.

  10. игноришите ово, него по свом нахођењу, нишани и опали.

    До'ро б'е, па нисам 'тео да вређам, за'ебавам се. :)

  11. Најгори разлог да то неко уради је:
    1. Притисак околине. Сви су, ај' и ја ћу.

    Зар уопште треба неки специјални разлог за то? Јебеш јер ти се јебе, боли те за околину...

  12. Керољубе, да ниси ти самог себе(саму себе) спав'о? А? :)

  13. До'ро б'е, па нисам 'тео да вређам, за'ебавам се. :)

    До'ро б'е, па ко тебе још овде схваћа за озбиљно? :)

    Енерџи, јака као земља из свега приложеног :))

  14. I meni se jebe, al' nemam koga.

  15. I meni se jebe, al' nemam koga

    a skidanje mraka? to je tema....daj detalje, jel si obrijo močugu za prvi put?

  16. Bravo enerdži za iskrenost, verujem da je bilo tako!

  17. jebo te, ladno sam na ovoj temi prvo pa musko...mislim prvo zensko :))) E, moje vi, pa zar deca na ovom iskustvu da uce? Di, pozmozite sa neku romantiku, izazva' pandemiju impotencije, cizginemo, ce nestanemo...mislite na buducnos', nemo' semka ni se zatre!

  18. ja mislim da prvih par puta to treba da se odradi dok su oba partnera pijani, i bez kondoma. bolji je osećaj.

  19. Ја неког да чекам? Па ја ни нову годину не чекам, чека она мене...

    MURŠ! :homoseksualni smajli:

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.