"Објасни" шизењее™

  1. маријана ллололол

  2. Ova tema me oraspoložila noćas.... Facox2, fala ti :))

    Ništa, tu smo da golicamo jajca jedni drugima...

  3. јебо те, претерујемо.... сад ме жао фатала...

  4. Meni nije zao, ali da preteruju sa njime- preteruju. Nije cudno da modovi plagijaju, a kao za fatala jeste.

  5. Al jebeno je sto su ga svi dizali u nebo , truckali da se napravi odeljak na sajtu "fatal error posteri" , kad ono , medjutim i nastade tajac .

  6. I njemu je verovatno bilo žao što nas je sve smatrao bolidima i podmetao nam plagijate, misleći da niko nije dovoljno pametan da provali. Što je i bio u pravu http://bombetsemoticons.appspot.com/emoticons/lol.png
    Ali, nije to poenta.

  7. Ima ovde dobrih postera :D

  8. Чуј има... Па моја оба су један бољи од другог.

  9. Неки постери одавде су одлични. Дотеров је мој фаворит - убија!

    Само да не претерамо са овим, смориће...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.