Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Moj ortak je pre nekih 10 godina bio do jaja zablentavljen u neku žemsku koja se zvala Jana. U to vreme smo konstantno blejali na gajbi kod jednog drugog ortaka, svako veče bi kupili kilo ćevapa, gomilu piva i zajebavali se. E on je u tom periodu čim uđemo na gajbu puštao ovu jebenu pesmu:

    http://www.youtube.com/watch?v=l-DsG__S5t4

    Jebao nam je znanje sa tom pesmom. I od tada svaki put kada čujem ovu pesmu meni se jedu ćevapi.

    I danas se vraćam sa posla, a na radiju u kolima ova pesma. I ja, šta ću, stanem i kupim 5 sa lukom čisto da me želja mine. Evo sedim i krljam ćevape.

  2. Jbt sanjam vec dva - tri dana kako slecem
    Autom u provaliju i kad treba da poginem ja se probudim, jeben trip.

  3. PRIČA IZ TERETANE O IZNEVERENOM PRIJATELJSTVU.

    Priča koju je objavio pa obrisao jedan naš administrator izazavla je veliko interesovanje članova portala pa smo ga zamolili da je ponovo napiše. Radnja se dešava u jednoj od novobeogradskih teretana. Ja radim kao privatni detektiv u jednoj detektivskoj agenciji. Moj posao je veoma raznolik, od obezbedjenja pa do praćenja, osmatranja, snimanja, prikupljanja dokaza i vodjenja privtnih istraga. Teretana u kojoj sam trenirao bila je ispunjena mojim prijateljima. Među njima se isticao Dejan. On mi je bio najbolji prijatelj. Bio sam spreman da za njega poginem kao i on za mene. Sa njime sa svakodnevno trenirao, jer je on radio kao personalni trener. Mogu reći da smo bili trening partneri. Dejan mi se u životu našao hiljadu puta, kada god je bilo potrebno, u pola noći da sam ga pozvao on bi bio spreman da mi pomogne. Nikada neću zaboraviti da je založio svoj novi auto kog zelenaša samo da bih ja pozajmio preko potreban novac da odem do Malte. jednom rečju Drugarčina. Što se tiče njegovog posla, on je radio samo kao personalni trener i ponekad kao privatno obezbeđenje. Imao sam uvek utisak da ima više novca nego što može da zaradi kao personalni trener, ali nikada nisam ulazio dublje u to. Uostalom nisam voleo ni da neko gura nos u moj posao. Moj posao zahteva tajnost i potpunu diskreciju. Jednom nam se u agenciji pojavila supruga jednog našeg tajkuna (da ne kažem kontraverznog binismena) koja je želela da ispitamo njene sumnje da je suprug vara i da ima drugu. Mi smo krenuli da istražujemo taj slučaj i ustanovili smo da je ne vara, ali da veoma često posećuje hotele u inostranstvu u kojim akoristi usluge elitne prostitucije. Ona je želela da joj prikupimo dokaze i mi smo nastavili da radimo na tom slučaju. Ljudi iz agencije su odučili da se podelimo u dve ekipe, prvu koja će da stupi u kontakt sa agencijom za elitnu prostituciju i drugu koja će nadzirati kretanje tajkuna. Ja sam bio angažovan na praćenju tajkuna. Ta agencija za prostituciju je jedna od najjačih u celoj Evropi i ona deluje globalno - evropski. Nju čine prostitutke iz raznih zemalja. Korisnici usluga putem maila dobijaju katalog sa CV-ovima prostitutki čije usluge žele i na osnovu tog kataloga vrše odabir. Iznenađujuće je koliko ta agencija vodi računa o svim detaljima. U svakom CV-u ne piše ime prostitutke, već njen nadimak, ali se zato tu može pronaći preko 100 informacija o toj osobi (u proseku) od onih najosnovnijih kao što su godine, visina, težina zdravstveno stanje, preko informacija koje se tiču posebnih veština, upotrebe stranih jezika, poznavanja socijalnih veština, plesa, igre, govora tela, glume, umetnosti scenskog pokreta, pa do onih najbanalnih informacija o tome koju kozmetiku koristi, kojim kremama tretira lice, kojim losionima održava kožu, koje farbe za kosu koristi i slično... Poseban odeljak CV svake prostitutke stoje njeni sulovi o klijenteli (jer one neće da idu sa svima), zahtevi u pogledu smeštaja, prevoza, vrste hrane, i naravno napojnica za uslugu. Takođe svaki CV sadrži i spisak klijenata sa kojima je prostitutka bila, to su uglavnom opisni sadržaji tipa "italijanski fudbaler" "nemački ministar" "ruski tajkun" ili "holivudski glumac" Cena ovakve prostitucije je veoma visoka i jedna usluga u proseku košta od 5000 do 10 000 eura. Ona je zamišljena kao prostitucija po hotelima u kojima odsedaju velike face. Primera radi, kada jedan fudbalski klub gostuje u stranoj državi, menadžer od jednog igrača rezerviše uslugu prostitutke tako što organizuje da se ona pojavi u tom hotelu tačno u određeno vreme, odradi posao, i vraća se kući. Tp znači da agencija mora da organizuje avionski prevoz za prostitutku, hotelski smeštaj, večeru i doručak, povratak, napojnicu za nju i deo provizije za agenciju, zbog toga je ovaj vid prostitucije veoma skup i rezervisan samo za elitu. Prostitutke koje se nalaze u ovoj agenciji su neretko sam krem nekih društava, tu ima glumica, predstavnica estrade, misisca, manekenki, balerina i sličo. Reč je uglavnom o devojkama koje su u svojim državama veoma poznate i ostvarene u nekim obastima koja nije prostitucija i koje zahtevaju posebno visok stepen diskrecije. Da se vratim na moju ulogu, posle nekoliko neuspešnih pokušaja da prikupimo dokaze u jednom hotelu u Italiji i Mađarskoj, iz trećeg puta uspeli smo da sklopimo sve kockice i da uspešno uđemo u trag i prostitutki koja je naručena i samom tajkunu čije praćenje nije bilo previše problematično. Sve se dešavalo u Budimpešti. Kolega je bio stacioniran na aerodromu a ja ispred hotela. On je očekivao dolazak prostitutke a moj zadatak je bio da gotografišem njen ulazak u hotel. Kolega me je pozvao i rekao da se pripremim jer je osoba sela u taksi sa aerodroma i uputila se na hotelu. Rekao mi je registarski broj taksija tako da nisam mogao da pogrešim. Nekoliko minuta nakon telefonskig poziva pojavio se taksi iz kojeg je izašao muškarac u trenerci sa kapuljačom. Ja sam ga fotografisao sa leđa. Kroz glavu mi je prošlo odmah to što je u pitanju bila homoseksualna prostitucija iako taj tajkun u javnosti često voli da se slika sa polugolim devojkama i da se predstavlja kao veliki zavodnik. U međuvremenu je došao i kolega, približio sam se ulazu i spremio se da ponovo uslikam žigoloa pri izlasku iz hotela. Video sam njegovu siluetu u daljini i kada se on pojavio na vratima rutinski sam napravio nekoliko fotografija. Međutim tog momenta mi je srce stalo, jer sam ukapirao da je ta osoba moj najbolji drug - Dejan - momak sa početka priče. Sledio sam, ne mogu da opišem šokiranost i nevericu koja me je zadesila nakon ovog saznanja. Čim sam došao u Beograd, pozvao sam Dejana u jedan novobeogradksi miran splav sa željom da sve razjasnimo i da pokušam da ga odvratim od bavljenja tim poslom. On je došao sav nasmejan i raspoložen - onakav kakav je inače. Ja sam bio hladan, Pitao me je šta nije u redu, ja sam ćutao. Rekao je ako me je neko iznervirao da će mi on pomoći da to rešimo, na šta sam ja rekao da je on razlog moje nervoze. Saopštio sam mu da znam sve o njemu i da ne mogu da verujem da se time bavi. Sve vreme sam očekivao da će on pronaći neko opravdanje i da će me njegov odgovor zadovoljiti. Ali nije tako bilo, on je samo hladno odgovorio da je to tačno i da posle ovoga više ne možemo biti prijatelji jer ja znam o njemu ono što on ne želi da iko zna. Takođe me je zamolio da nikome od naših poznanika ne govorim o čemu se radi. Ja sam mu obećao da nikome ništa neću reći, čak i da ću ja zaboraviti sve i ponašatio se kao da se ništa nije desilo ukoliko on odustane od svega i prekine da se bavi tim poslom. On je nažalost rekao da ne želi da prekine time da se bavi, da tako veoma dobro zarađuje i da je puno toga uložio u taj posao i da neće da nikako da prekine da se bavi tim poslom. Moje razočaranje je bilo ogromno. Nisamo mogao da verujem šta se desilo sa našim prijateljstvom. Čak je trebalo da budemi i kumovi. Iako sam verovao da je naše prijateljstvo ogromno, sve je u jednom momentu pukolo kao mehur od sapunice. Najviše me razočaralo to što je Dejan mogao da napravi izbor između prostitucije i mene i odabrao je prostituciju. Zamolio bih sve ljude koji ovo pročitaju, da mi dodatno ne staju na muku, da se ne prave pametni i ne pišu komentare.

  4. Што ти је онда надимак Шоми ако се зовеш Дејан?

  5. Mogu li da dobijem Dekijev CV

  6. Jbt sanjam vec dva - tri dana kako slecem
    Autom u provaliju i kad treba da poginem ja se probudim, jeben trip.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sudden_unexpected_death_syndrome

  7. Jeri Longi visok ili dugacak?

  8. Danas kad izađe sunce, i kad se probudim, pa bilo kad, otvoriću narezak mesni, nasuću jogurta šolju, koliko god malo spavao, gad, ješću i ješću i ješću, dok nareska ne nestane tad. I biću sit, a ješću, ... ajaoj, već sviće .... Nadam se samo da nareska u frižideru još uvek biće.

  9. У НЕБО ГЛЕДАМ ПРОЛАЗЕ ВЕКОВИ

  10. Ja, ja, fidofdan mi fam butemo sagorčali napadom na dršafu!

  11. Jbt sanjam vec dva - tri dana kako slecem
    Autom u provaliju i kad treba da poginem ja se probudim, jeben trip.

    Bolje to nego da pogineš kad treba da se probudiš.
    Nemoj da voziš auto s turskim tablicama narednih dana.

  12. Што ти је онда надимак Шоми ако се зовеш Дејан?

    Ahahahah,krvtijebem. :-D
    Inace,Somara,gde si 'leba ti procit'o ovo sranje?

  13. Na današnji dan ppobili se s Turcima. Gavro smako Franca. Ustaše isporučile Slobu. Tajson odgrizao uvo Holfildu. I neka je.

  14. Jel ima neki snimak sudeći po tekstu bilo je zanimljivo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.