Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Postideo se. :3
    A nekad si bio tako ljubazan i meekan. :3333333333

  2. A dusxica. Koliko moderatorska funkcija okameni :(

  3. Другаров статус од малопре, место догађања Нови Сад:

    Danas me u busu napade zena jer sam joj ustao kad je usla u Bus. Jebo mater, ne isplati se ni biti fin. Ustanem kulturno i kazem mozete sesti. A ona popizdela kao - Samo kad si ti vec sedeo, nastavi sedeti, e vi mladi...bla bla. Svasta.

  4. bila je i situacija:
    -kako te nije sramota da ti sedis ,a da ja stojim?
    -sramota me je.
    ne znam da li je urbana legenda,al je dobra fora.

  5. Publiku pukla emocija...zaplakaću breee

  6. Ovaj Banjac je lud za sve pare, a ni Škorić ne zaostaje puno.

  7. Državni posao bih možda i mogao da gledam kad bi izbacili ovog glavnog državnog poslovođu s naočarima.

  8. awwwwww koliko slatka bebica

  9. ma da brate. presiljene fore ima taj klempus što su ga stavili da bude glavni lik.

  10. Čega se taj nagutao...

  11. brate, jel ovaj pored njega onaj lik sa mile kitic torbicom?

  12. Која љопчина, Сунце ти јебем...

  13. ja bih da podelim da cekaonicari suruju nesto sa predlaganjem za odabrane, sto je jadno i pateticno, ali jebiga

  14. Kako mogu da suruju kad nemaju poene da predloze?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.