Prijava

komentar na fb stranici humorističkog sajta vucajlija.com
Milica Hadzic Ex Trivkovic tako je NEDELJKO pa sve ima u ove nase SRBIJE samo za sirotinju nema dobrog zivota ..posten covek se nece obrukati pa makar ne imao da jede a OVI LOPOVI zgrcu jos malo sto je ostalo a nama serviraju razne price misle oni da je obican narod siso veslo sve se zna dao bog da im netrebalo .....ma sve na lekove dali

Bio sam sa Pedjom Mijatovicem danas

Jel opet promašio penal SKEČ

celtic,ja nisam razumeoi taj skec.jel mozes da objasnis na sta si mislio

nije to to ako preprica,moras sam pronaci

labokv,ako ti preprica nece biti to to

jel to isto kao da je maestro napisao:sedeo sam sa saletom djordjevicem a seltik:jel opet dao kos u zadnjoj sekundi SKEC
edit:jel to takva vrsta skeca

to je ta vrsta skecha,iz iste tacke u dubini dolaze

bilo bi mi draže da je skec glasio: je l opet pogodio precku, al sta je tu je

Mislim da je hteo da pita jel napenalio maestra ili opet promasio

p.s. kurcem u dupe napenalio, mada mozda gresim

jebao mijatovic maestra sve dugogodisnje frustracije koje su se nagomilale u njemu koje je imao zbog omasenog penala iskalio na maestru

ja sam čuo da se maestro još uvek trese

kapirate skech kao prečka trese se jos xdd

Spavash li mirno, precxko?

Ladno si visi od Mijatovica, videh na kratko, koliko je Mijat onda, 173cm

178 je mijat, ja sam malo preko 180

Najbolji nacin da se ustedi za na racun za struju je da se iskljucivo tusira kada se ide u diskoteku,da se umesto klime koristi promaja kao rashladjenje i da se greje na smederevac umesto na kvarcnu.Jer kada pogledam koliko struju trosi bojler u poredjenju sa kompjuterom i televizorom to je mnogo velika razlika, nego je sad problem to sto nam je takvo drustvo da uvek kad izadjes u grad moras da mirises i okolina ce tek da osudi neku devojku koja se nije tusirala nedelju dana i osecaju se njeni prirodni mirisi kao da je zena nekog kmeta iz srednjeg veka.