Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Vidi kako ste svi slozni kad vas neko čarne, neka neka treba ce vam sloga protiv siptara. Ovo radim kako bi ojačao vaše jedinstvo i slogu, ali neki to ne razumiju

  2. Haha kojih šiptara bajo, nikad rata neće biti više

  3. pomozi Bože pomori odže ostavi bule da Srbi gule

  4. Jebaše nam majku oko ovih muslimana ko da je od Nemanjića ovaj što ih je pobio.

  5. Ajde u svetu al naši novinari pa ko vas plaća majku vam jebem ja

  6. konkretno bi trebalo da nas boli kurac.
    inace u svetu ne daju neki znacaj tome. samo ovi muslimani oko nas vide ono sto zele

  7. aj kad se vec tema zove podeli sa vukajlijasima:

    https://www.reddit.com/r/gifs/comments/b1yute/p_x_a_r/

    bilo mi smesno malopre

  8. Pa sto bih hejtao kosmopolitu prije? Nisam ni znao da je jadni popusaj od spletkarosa, a ti joj saradnik sve do onih printova sta ste ti i ona pisala haha

    Ne iziskujes ti nenade nikom trud na ovom sajtu kad ti treba odgovoriti. Da si neki kapacitet, ali nisi, a da jesi imao bi kapacitet 100 puta formatiranog verbatim flopi diska.
    Tako da ces nositi stigmu tracare do gasenja ovog sajta i to se nece promjeniti osim ako se ne desi neko cudo i ta ikona na tvojim ledjima ne pocne da pusta miro i postane mirotociva i onda ce da se tvoje batrganje mozda gurne u drugi plan.

    A posto se kosmopolita krije, a ti se ne smijes zauzeti za nju, ja mislim da vecinu na sajtu zanima da li se ti krijes ispod njene suknje ili ona ispod tvoje haha

  9. Hahaha pa krijem se nema šta

  10. Ал ајде њихов текст и све ал онај један Србин у коментарима који се слаже с њима и пљује по својима, то за муда треба обесити

  11. pa jeste, iz komentara se def da zaključiti da je Srbin u pitanju

  12. Znaci ti ispod njene suknje. Time je vukajlija siromasnija za jednu misteriju.

  13. Mora se priznati da se Bohor muški drži, nema šta.

  14. Pa ako se drzi dok je dole pod njenom suknjom, onda moze da se drzi samo za njenu sisu sto visi.

  15. Pa dobro, u ovakvim situacijama svetlana bi upadala sa nadmenim vređanjem, onda bi sledio ban svakom ko kaže nešto.

    Tako da se Bohor dobro snalazi obzirom da se Ceca zakopala u mulj i prekrila granjem da je ne pronađu po mirisu.

  16. Nece se ni on zauzme za nju. Da li je strah ili i sam o njoj misli sto i cijeli sajt. Ko ce znati.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.