Prijava

Reši te dlake Bog ga jebo

Ne psuj Boga Boksore. To su btw skraćene dlake, nisu ful sajz.

Postoje inače gej sajtovi gde se kače slike, torzo samo, ništa lice, jer se masa ljudi tu krije, boje se da ih ne provale komšije, roditelji itd. Onda kad se neko okači u fulu svi ga ishejtuju do krajnjih granica. Mogao bih vidiš tu da napravim profil i da se kačim, kontam da bi gorelo - i onda da odjebavam ljude u fazonu nisi dovoljno seksi, muževan, štatijaznam. Mislim ono, svejedno ovde dangubim, isti kurac.

Šta si ti neki šarplaninac ako je ovo skraćeno

bio sam na nekom gej forumu odavno.neki lik se tamo zalio sto svi blenu u njega kad se obuce kao zensko.ja mu reko da se ne oblaci kao zensko i resen problem,..svi se smejali ceo forum .dobri su gejevi

Hahahahahahahaha labo legendo najveca

Pa sto se oblacis ko zensko majmune?

i šta, sad je taj dobri čovek u braku i ima petero dece?

ma da, tako se ja ismeja sa gejevima i bilo mi ok...nije u braku nema ni decu..oni se nadaju da ce nauka da uznapreduje toliko jednog dana da ce da im omoguci da radjaju decu..ako ne to onda vestacke materice..

Veštačka jebena materica

poprilično sam siguran da dobar deo njih ne želi menjati pol.

nauka verovatno hoće uznapredovati dovoljno da to bude moguće jednog dana, ali verujem da ima jedno 200-300 godina do toga.

Kazem ti, pederi su totalno drugi pogled na svijet.

Meni kao normalnom muskarcu kakvim se smatram, život bez žena, interakcije sa njima i slično, nezamisliv je.

Jerotić je tvrdio da nauka tvrdi kako je tek 7-9% gej populacije rodjeno takvim, ostali su samo istraumirani u detinjstvu i ostalo. Kaže i da su uspešno izlečili masu ljudi od homoseksualizma. Masa eks gej ljudi uostalom govori o tome, opet, dosta nekih ljudi koji su shvatili da su žene, pa su menjali pol, su ubrzo shvatili da su se zajebali...Ali sad nije kul pričati o tim stvarima na ovakav način.

nisu pederi monstrumi, plidu, procenat govnara da su pederi je otprilike isti kao procenat govnara koji nisu pederi, možda čak i manji.
nije da nemaju kontakt sa ženama, imaju prijateljice, samo što od njih ne dobijaju pičke.

Dobro, da uprostim - nezamislivo mi je da ti se ne jebu zene

ko te napada, rekao je da mu je nezamisljivo što oni nemaju želju da jebu žene, a ja kako vidim, šmokljo, ti si potpuno normalan po tom pitanju.