Prijava

Simpovi su krivi, ovim kurvama svaka čast, da sam na njihovom mestu i ja bih tako.

Nema šta bolje nego kad se pretplatiš nekoj ribi na onlyfans i tamo vidiš nešto što ne možeš vidjeti nigdje drugo.

Pičku.

Pa jeste svako video picku ali nije od te devojke i onda plati realno i ja bi voleo od nekih zena da vidim picke domaceg i stranog dzetseta ali fora je da ima i nepoznatih osoba dodju skroz nebitne devojke i postuju gole slike i ovi placaju a imaju milion slika drugih picki po internetu
Bolja je ona igra padaju pive a ti mrdas misem gajbu

Mia Khalifa, US$6.42 million a month (6.4 miliona dolara mesecno od onlyfansa, mia kalifa)

Param Parchard
Celt iščita terms of use od početka do kraja i klikne no.

Ok ovaj je dobar bio

Zasto si na ovoj temi to citirao lepi moj

pa da podelim s masom, za slučaj da je neko propustio, kao recimo ja

Dakle, da bi se izbjeglo otvaranje tema oko nekih gluposti. Ako doživite nešto zanimljivo ili vam nešto interesantno padne na pamet ili pak negdje na netu naletite na nešto što vas je zaintrigiralo, a mislite da ipak ne zaslužuje posebnu temu, to možete podijeliti sa Vukajlijašima ovdje.

Izvinnie, mislio sam da si pogreshio

Pa jeste svako video picku

I beg to differ

puši šmoklji kurac neka gospođica, on izvadi mobitel i napiše "I beg to differ.", pa se prodere "JAČE, BRŽE!"

Kad bih manje razmisljao o seksu, generalno se trosio na to... ko zna sta bi sve mogao da postigne. Tako da, kudos za bata šmoa

Šmokljo zar ni na internetima?

Kako će se organizovati slavlje u čast Šmokljinog prvog seksa kad bude (a on je uzgredbudirečeno neminovan), gde će da se organizuje i ko će dovesti gogo igračice?

Gospodin, kakav jeste, verovatno nas neće ni obavestiti o tome

Za pocetak jebi nekog gabora a kasnije dobre picke

Organizovat cemo kakve vukajlijaške gej orgije kad šmoklja pojebe nešto first time, čisto preventivno da mu se ne osladi pička pa postane SIMP