Prijava

https://scontent-sof1-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292473532_440850761381059_4836056207203345768_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=4AvQB2wvX4IAX8kcE7R&_nc_ht=scontent-sof1-2.xx&oh=00_AT8I-euvGZi7tJL18Kr7K_IUeJggZEwZFemXGw6pqVd_DA&oe=62CFA36C
јбт кад видим овакве резултате макар и у бангладешким лигама запитам се по ком основу је тим који изгуби 80 или 100 разлике професионалан или полу професионалан

šupci krknuli dereku chauvinu još 21 godinu prdekane. nije to zaslužio.

#фреедерекчаувин
није то заслужио он то није заслужиоо пустите ми га ванннн
дајтенам ГА ВААААААААн

pa normalno, onaj životinja flojd poludela pa ga čika Derek malo umirio kolenom u vrat, a u isto vreme se fentanil mu u organizmu aktivirao i skrko pluća, pa umro jer nije mogao dihat. i onda na kraju Deriša kriv.

onaj životinja flojd poludela pa ga čika Derek malo umirio kolenom u vrat

Zaboravljas deo price gde su htjeli da spakuju retarda na zadnje sjediste, ali je on poceo da panici i da sere kako ne moze da dise, pa su ga zato uopste i bacili na pod, da nije bio nadrogiran i da je usao u auto normalno, nista se ne bi desilo

Pandur u zatvoru, pa još belac, pa još ubio crnca. Šta bi moglo da podje naopako.

plidu šta si to rekao pa obrisao, hoćeš ti batina?

Ma shvatio da ne vrijedi

dobro što je popušio 23.5 godine prdekane, a koji ih kurac naterao da mu nalupaju još 21, mamu im jebem?

Pa ovo svako sa trocifrenim IQom znao da ove kurobeštije mlate neverovatne pare.

Ja nisam znao jer nisam bio u priči uopšte, sad tek sam video cifre

Pa jebem im ja majku mrtvu i jebem svima koji ih plaćaju trista majki mrtvih