Prijava

navedeno ima obeležje krivičnog dela ''Mučenje i ubijanje životinja''.

hahahahahaha jebeno ker napao dete i onda kad ga je gospodin čovek obesio, kako i treba, to je mučenje i ubijanje životinje jbg.

ja bih ga lično razapeo i onda zapalio.

Ахах, па добро шта, имао је пит бул довољно узгоја да савлада моралне принципе и развије способност за умишљај, није нека беба питбул него одрасла коњина питбул, морао је знати боље, сад следи казна и божија правда. Додуше у нашој режији

А најјаче што се зна и из којег је дворишта, а самим тим и ко је газда, који вероватно (мада не гарантујем) има већу пословну способност и капацитет да правно одговара за своја дела од тог кера, међутим овај смели домаћин је узео ствар у своје руке и пресудио за напад на своју династију, јер ко ће да се бакће са комшијом који заправо треба да сноси последице, а ко зна можда може и да подвикне назад

Сад би правио неке као задружно-драгсторске паралеле друштвено историјске тематике али мрзи ме да будем искрен потврдићу само једну велику истину, онако горку о нама динарским народностима - греота је метак на нас трошити

смели домаћин је узео ствар у своје руке пресудио за напад на своју династију

malo ga ponelo, šta ćeš.

Hahahaha vi serete o kerovima dok nas stalno ujedaju esenes skakavci a njih niko nece obesiti

Jer ste prevelike picke da izadjete na proteste

Jebiga, nema dalje od ovoga. Mislim ima, ali opet je ovaj kazahstanski mega uber Toše u pitanju https://www.youtube.com/watch?v=AUARjexCTlQ&ab_channel=VoicesofMusic

Danas sam sreo osobu koja mi je, između ostalog, počela da palamudi o Metaversu s tolikim žarom da sam ga gledao onako tužno i beznadežno.

Pola svijeta gori, požari, zemljotresi, suše, nestašice, inflacija, ratovi, virusi, klimatske promjene.. on mi zajapureno predstavlja neki paralelni univerzum koji još nije ni u tehnološkim mudima i obzirom na cijelokupnu situacija u ovom realnom svijetu, daj bože da ugleda svjetlo dana.

Koliko su ljudi zapravo zatucani kao ovce jeben i van svih dešavanja, žive u nekim balonima i ne razmišljaju ni o čemu pametnom

Je li ti ta osoba htela pokazati fimozan kurac?

Metaverse je sada na nivou online kratke igrice.

bice to na kraju teska navlakusa jebem im mater, al ajd, mozemo sad da se zajebavamo

Za sad je tako a videcemo u buducnosti

Vi ste već u metaversu samo to ne znate.

Ti si u miniversu.

Popušite kurac, gospodine Ejduse.
Prijatan dan.

Pola svijeta gori, požari, zemljotresi, suše, nestašice, inflacija, ratovi, virusi, klimatske promjene

Zato ga i pravimo, da ne bismo morali da se maltretiramo oko tih stvari. Ja recimo vidjam sve češće totalne beskućnike koji bukvalno nemaju leba da jedu, smrde na kilometar i sede na jednoj istoj klupi svaki dan - ali imaju tač telefon i net. Na netu, na instagramu, fejsbuku, portalima, koment sekšnima...Čovek postoji. Nešto misli, dele neke istine sa ljudima, oplemenjuje ih i uči, popravlja svet, on je, dakle, u misiji. Poput jezuitskog sveštenika koji ide u Afriku da širi hrišćanstvo, njegovo postojanje ima smisao i kakvu takvu radost.

Metavers je samo super advanced stvar gde, iako si niko i ništa, možeš da budeš šta oćeš, radiš šta oćeš i dobiješ nekakvo poštovanje i ostalo. Jebo svet, svet se oduvek raspada i šta se tu može, bitno da ima struje, neta i koja kriška hleba ponekad.