Prijava

Da li neko ima bmw kockicu ili poznaje nekoga ko ima isti i voljan je da izrenta za potrebe snimanja spota na dan? Hvala

Jel mora baš vozno stanje

Da, mislim dolaze u obzir i drugi modeli tipa mecka 123, opel askona, tako neki auto sa gepekom, moze i japanac

Dokumentarni film „Đinđić – priča o Srbiji“
https://youtu.be/dVK7LCFCvnE

Pre dvadeset godina ubijen je Zoran Đinđić. Ova trauma, otvorena 12. marta 2003. godine, traje i danas. Gde je tada bila država, a gde mafija?
Kako se danas Srbija seća ubijenog premijera i njegovog dela? Šta jeste, a šta nije Đinđićeva državnička i politička zaostavština? Ova i druga pitanja čine kolektivno sećanje. Najvažnije od svih glasi – koliko je atentat na Zorana Đinđića bio hronika najavljene smrti?
Odgovori sabiru sve neuralgične tačke. Reč je o ratovima, tranziciji, demokratiji, budućnosti zemlje i njenoj orijentaciji – reč je o tome kakvi smo i šta bismo mogli biti.
Priča o Zoranu Đinđiću zato je priča o Srbiji.
Dokumentarni film „Đinđić – priča o Srbiji“ gledajte u nedelju, 12. marta, u 19.30h na N1.
Autor filma u produkciji N1 je Filip Švarm, narator je Dragan Bjelogrlić, izvršni producent je Stevan Ristić.

https://www.youtube.com/watch?v=k53YcQpDN1s&t=113s

sta mislite o ovom liku
ladno ubacio ribu kakav pacenik

zašto se kanal zove psiho Vuk

bio lik na slagalici nedavno još tad sam video te autistične tendencije
ali ovo je zajebano kad autista misli da može da bude normalna osoba ili ne dao bog 'JuTjUbER' pa onda poprimi ove manirizme i akcentovanje jebenih zapadnih jutubera, misli da mora ovako da govori da bi animirao ljude koji se zajebu pa kliknu na njegove klipove
Da ne pričam što se ovakvi priučeni polupanci poluinformisani ološi guraju kao neki poznavaoci kojekakvih kuraca a bukvalno izguglao svaku informaciju koju je ikada ubacio u klip.
MEĐUTIM, kada vidim da je i ovakva spodoba uspela da nahvata ribu zaista počnem da preispitujem neke stvari vezano za svoj život.

tebra lik maše rukama ko debil, tamo na slagalici nesto pozdravlja ribu MIŠEL sa nekim proseravanjima o parizu. Slusao sam nesto kratko da je putovao sri lanka tako neka sranja, svetske vrleti, kazakhstan ili slicna govna, uglavnom dobroje da nije samo meni retard, bas mi odudara od normalnosti cim upalim klip

meni je gore sto se sad o njemu prica na vukajliji sajtu dok on mase rukama i drvi misel trenutno, izvinite ljudi

aha vezala ga lisicama DA NE BI MAHAO RUKAMA, pa posle ona isto zavezana, majko mila, vidite kraj

Da li se stvarno jebu ili je to samo PLOY i klikbejt da privuče i da lažnu nadu autističnim incelima? Ako se jebu da li ga ona peguje? Da li ona vrišti tokom seksa?
Da li su uopšte punoletni i da li ja treba da komentarišem bilo šta o njihovom seksualnom životu?
Goruća pitanja. Nedovoljno odgovora.

recite mi da psiho Vuk nema profil na Vuki

hahahahahha ali ovaj psiho vuk radi na kraju hvala vam na donacijama jer BILO IH JE
vukajlijo hvala ti na kresovima jer bilo ih je

Hahahahaha al sad razmisljam dobro je uzeo nick psiho vuk
Jos na tamnejlovima kako se zagrli sa misel, fali mu jedna ruka
Dajte sizenje

premali interes, plus šta kurac da ga reklamiramo za džabe na najpopularnijem srpskom sajtu

Samo si ljubomoran sto onakav nikakav jebe dobru gotičarku

I ja sam, ne mogu lagati

Jesam kurac, oboje umobolni, vidi se na kilometar

ako se stvarno jebu nisam ljubomoran drago mi je, kad već ja ne jebem nek jebe on