Prijava

u pravu je celt ovde, i ja sam to primetio

postoje te greske neke koje primecujem samo kod komentatora i ljudi na televiziji, a inace u zivotu retko srecem

Имам ресивер за оне бесплатне канале на ТВ међутим слика непрестано прекида. На сваких пар минута по 2-3 секунде траје прекид тако да је ТВ практично негледљив. Да ли је неко имао сличан проблем и како се решава јер све сам ново купио, ресивер, антену, каблове? На другом ТВ све исто повезано и ради беспрекорно.
Такође постоји ли фора да се на том ресиверу откључају и други канали осим основних или је то само легенда?

Kolač u tiganju?
Nemoguće

Moguće, ima snimaka kako spremaju kolače u tiganju.

Neko je ovde kacio preodavno link sa nekog sajta gde imaju eknjige da se skidaju. Ja msm vladelimar nisam siguran al ima nekoliko godina. Pa ako neko ima to negde, ili ako zna neki drugi, nek okaci

Ja znam za ovaj https://www.balkandownload.org/forum/90-e-books/ al mora se uloguješ da bi mogao da skidaš

Hvala brt. Nisam na taj mislio, al kapiram da ce i ovaj posluziti, videcu vec

Top, valjda ce od ova tri biti da se iskombinuje. Ma pretpostavio sam, sajt neki bio je prelak, poput tog sa gdrivea, al sam kapirao da je do sad sjeban sto puta.

Gde može da se gleda Azerbejdžan Srbija online? Neki strim, nešto.

Zamoli Bombaša da ti snima prenos sa televizije na lajvu xD

Jer u srb niko nema tv?

A druže imamo tv ali živimo u kurčini od države gde nacionalna televizija nema prava prenosa sopstvene reprezentacije