Prijava

Ја сам Адем Јашари

Kupio sam onaj Zlakusa lonac, od gline ono što prodaju na putu za Zlatibor.

E sad hoću da pravim svadbarski kupus, butkice u kupusu, neku tu foru.

Pogledao sam recepte, red kiselog kupusa, red mesa i začina.

Je l' pravio to neko, ima li neka caka da ga poboljšam, neki fajnl tač. Il da cepam ovu klasiku.

Caka je da ga kuvaš što duže na osrednjoj vatri 8 plus sati tipa

I masti. Dosta masti baš da pliva

Nači da ga zamastim i što duže da se kuva.

A meso da prošaram, vidim stavljau rebra, but, dimljeno svašta, kolenice, butkice.

Mož da staviš šta hoćeš da, sušeno naravno
Slanina je najgora opcija jer se razljigavi

Kupio sam onaj Zlakusa lonac, od gline ono što prodaju na putu za Zlatibor.

E sad hoću da pravim svadbarski kupus, butkice u kupusu, neku tu foru.

Pogledao sam recepte, red kiselog kupusa, red mesa i začina.

Je l' pravio to neko, ima li neka caka da ga poboljšam, neki fajnl tač. Il da cepam ovu klasiku.

moj savet da poboljsas je da racimo zamenis kupus nekim krompirom i povrcem i da napravis neki paprikas ili muckalicu a od kupusa napravi salatu ako ti se bas jede

moj savet da poboljsas je da racimo zamenis kupus nekim krompirom i povrcem i da napravis neki paprikas ili muckalicu a od kupusa napravi salatu ako ti se bas jede

Plus i podrška za hejt kiselog sranja zvanog kupus.

Dečko hoće da spremi svadbarski kupus, a vi mu preporučujute da umesto kupusa stavi krompir.

Lol.
Mozda da razmisli o bifteku

Preliven burbonom
Hahahaha

Celt kakva si ti glava haha

Celte, to sam prvo napravio kad sam kupio lonac. To svi rade vrv. Lol

Sad hoću ovo sa kiselim kupusom, sezona mu je. Ne znam da l' si u nekoj švajcarskoj kafani probao butkice u kupusu, ne bi ga jeo u salati nikada više. Xd

је л може неки хацкерман да ми појасни како да отклоним ово срање из браузера наравно пробао сам оно класика брисање хисторије клир браусинг дате и све сам тамо штиклиро и реинсталиро оперу ал никако да склоним
https://prnt.sc/26fb8o7

Ako imaš instaliran ccleaner možeš pomoću njega da obrišeš cache i cookies iz brauzera. Mada mislim da i svaki brauzer ima tu opciju, ne koristim operu ali kopaj tamo po podešavanjima ako ti se ne instalira ccleaner, ali koristan je program.

Cclenaner sam izbacio iz upotrebe jer pobrise previse nekih sranja.

Sustinski uninstal opera i delete koreni folder na c particiji i u dokuments ako ima sta.

Win mi najbolje sljaka od kad sam izbacio sve adonove koji kao brinu o win

Smece aplikacije

добро пробаћемо

Smo jel imas placeni ccleaner ili trial

Ako mos key sherujes