Разноразно питање

  1. Ovo sto pobedilo je bas freak show sta je ovo tiha poruka neba

  2. Meni je pesma top. A imam njuh za dobru evrovizijsku pesmu (pobednika pogadjam u 4/5 slucajeva, a nisam cak ni gej), ovo je pesma za top 10

  3. Odgovorno tvrdim da će ova majmunka da završi u bottom 3.

  4. Upoznao sam je jednom prilikom 2018, nema ni trunke one Bg nabedjenosti, znam šta tebe žicka, šmo, istu boljku imam. Normalna i opičena (nije oksimoron) likuša

  5. Moja žena sluša zemlju gruva tako da sam već bio upoznat s radom gospoje s mladežom na bezveznom mestu

  6. Pesma je level exit tamo neki kurac stejdz za masu iz bosne.

    Bice hipi var vid ove nisu poslali kurve al svakko tres.

  7. Sad gledam, zadnji put smo slali 2009 forica pesmu Cipela.

  8. I onaj kon unuk od onog kona djubreta je isao

    Pametnom dosta

  9. uf, bas je lose.

    al dobro, kapiram da je cilj jos od onomad kad smo pobedili da ne pobedimo vise, tako da nije lose ovako ova nema sanse.

  10. Evo ne znam bogumi, bez tona covek gledajuci ovo moze da pomisli da se radi o nekom satanistickom obredu u punom jeku. Dakle, top 5 na evroviziji

    I STA CEMO SAD

  11. Kaže nemam knjižicu.
    Pa što nisi išla u zavod da otvoriš majmunko.

  12. Pobedilo je neočekivano. Prvi put se glasovi publike složili sa glasovima stručnog žirija. Pesma je jasna i glasna poruka, potrebno je umeti razumeti. Pesma kao i nastup je apsolutni kontrast prošlogodišnjem. Probudila se uspavana Srbija, koja je povučeno u tišini posmatrala šta nas je snašlo u svim segmentima društva. Bravo za 44 hiljade glasova publike koja je živa, postoji u Srbiji. Meni je to dalo nadu, nevezano za to da li će ovaj nastup imati prolaz na Evroviziji

  13. Đilasovci iz kruga dvoike

  14. Pobedilo je neočekivano. Prvi put se glasovi publike složili sa glasovima stručnog žirija. Pesma je jasna i glasna poruka, potrebno je umeti razumeti. Pesma kao i nastup je apsolutni kontrast prošlogodišnjem. Probudila se uspavana Srbija, koja je povučeno u tišini posmatrala šta nas je snašlo u svim segmentima društva. Bravo za 44 hiljade glasova publike koja je živa, postoji u Srbiji. Meni je to dalo nadu, nevezano za to da li će ovaj nastup imati prolaz na Evroviziji

    Sent by džender kvir hipster Astrolab (21), iz Beograda

  15. Nikad jače nisam navijao za nekog našeg na Evroviziji i imao jači hajp, još od Želja i Laneta

  16. kostarika pobedila lukasa, opozicija krezubu vlast
    P R O M E N A
    R
    O
    M
    E
    N
    A
    mora biti zdrava

  17. bombas pustio suzu radosnicu negde u planinama Azerbejdžana

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.