Prijava

Kul

Pametnom dosta

Plesačica u zelenom vešu dominira

Sara je nas satanski odgovor za takmicenje.
Do sada smo naucili da avg kurva nemoz osvoji. Cak ni tri zajedno. Mora freak kao serifovicka, freak sa emocijom.

Sara je nas los odgovor na evropsko takmicenje zvano najbolja pesma kontinenta.
U ziriju nisu smoklje

Zapamtite ovo picke

U da jebote u žiriju su sve sami puritanci i slušaoci Rahmanjinova i Lista. Evrovizija prekaljeno takmičenje vrhunskih virtuoznih umetnika. Šta mrsite kurac kad već muzika nikad neće da bude kvalitetna onda neka bar budu kvalitetne pičke.
Ne znam dal ste primetili u jednom trenutku Sarine koreografije jedan od one četvorice joj bio nozdrvama uz guzove, noge joj bile obujmljene oko njegovog vrata. Najsrećniji čovek u Srbiji u tih par sekundi.

Evrovizn nije kontest picaka nego frikova

Sry bro

Kapa dole gospodinu

Sta li tek kuci rade

Verovatno se k e c a j u

Au majke ti ga nabijem neverovatno koga će beogradski hipsteraj sms glasovima da šalje na evroviziju umesto Sare. Noćas ima da traži od dečka da je veže za radijator i kazni

Sad mi reče da to prepušta tebi

Unakazio bi je šmo sa njegovim palamarom od dvajes dva centimetra

Poslao sam 3 glasa za konstraktu. Nije do hipsteraja nego ne mogu vise over-sexualized ili etno zajebancije.

Saljemo red bataka, red MoĆniH vOkALa, red otpalih pesama iz Zone Zamfirsko soundtracka, aj malo da se promeni jbg.

Aha više ceniš ovo remek delo spoken-word poezije sigurno. Jebena edži sasušena hipsterka će pere ruke u lavor MRŠ U KURAC BRE ROSPIJO SARO INCELI SU UZ TEBE

Da ovo ce biti avg nebitluk madjarska lokalna pesmica

Kako god, samo da evropa vidi da nam glavni izvozni produkt nije pička.

Sto da ne vidi. Nisu oni smoklja