Prijava

ukratko, volis da gledas kurac?

Šta se desilo sa sajtom preko noći? Nema četa i izgubljeni poeni?

Kaizen počeo preparacije za gašenje sajta.

Što bi drugo ukinuo čet koji je 15 godina bio prisutan i sve bodove zarađene u godini?

Baš bezveze, ipak sajt ima neki frik pedigre, mogo je da proba da ga osveži

Što bi iko plaćao servere i održavao ovo truplo zarad nas četvorice petorice debila koji dolaze da iseru svoje plemenito govno na forum ili u slučaju vas nekoliko drugih degenerika, na dEFiNiCIjE. Boli ga baš patka, dobro se i setio iskreno.

upravo sam primetio da je i ukinuta prijava pomoću gugl naloga, nema više neko naloga. gotovo je, škodi.

Barem neka otvore temu da se svi pozdrave ko ljudi. A i bilo je lepo dok je trajalo.

Pa gdje cemo sad, jel imamo neki alternativni sajt jesmo li odlucili sta aloo

Idemo na ana.rs cini mi se

kazane, vukajlija zasluzuje da nastavi zivot, ako nista kao kulturoloski fenomen... svejedno neces dobiti kurca za ovaj sajt ili domen, tako da mi se javis na mejl i das control panel podatke, mogu ti proslediti neku sitninu da kupis onu lutku na naduvavanje sto si plakao oduvek.

na kraju krajeva, imamo dosta toga zajednickog, znas da ne bih obrukao vukajliju. Divimo se istoj osobi takodje, meni.

cekam odgovor

Pa gdje cemo sad, jel imamo neki alternativni sajt jesmo li odlucili sta aloo

otići će neko odavde na proboards.com, stvoriti besplatni forum tu, prazan i svež i to je to. ali realno većinu autora ovde će da zaboli neka stvar da uzmu 2 minute života da se registruju.

šta mislite, koliko je para potrebno da se otvori neki kafić koji bi bio u fazonu irish puba? neka kvadratura lokala bude između 70 i 80 kvadrata

nadji nekog ko ima pab pa se raspitaj. ili kreni na papir pa racunaj redom.

mnogo zavisi od toga gde je i sta je reko bi, mada znam ko i ti.

Prvo kod lokalnog kabadahije da se javiš, on će sve da te uputi nemaš brige

da li je neko od vas preduzetnik? Ako jeste imao bih par pitanja