Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Схватијо све до зареза.

  2. Знао сам да нека подла намера вреба иза твог, наизглед, безазленог коментара.

  3. Zašto mi je obrisano "nećeš a"?

  4. Imam jedno izuzetno zanimljivo pitanje za onoga od vas koji zna taj izuzetno zanimljiv odgovor koji tražim.
    Dakle, šta se dogodilo sa Abraskusovim i Eugleninim avatarima?

  5. Кад је Каизен мењао неке плагинове, променили се...

  6. Pa što ne popravi? Ni krivi ni dužni ljudi ostali bez avatara :(

  7. Нек се врате они сами па нек промене. :)

  8. 1. Zašto su oni otišli uopšte?
    2. Sa kojim sve radio stanicama Vukajlija ima saradnju?

    EDIT fala Energijo, nisi bila ni od kakve pomoći al' nema veze xD Idem da te čitam, nisam dugo :P

  9. 1. Njihova stvar. :)
    2. Ne znam ja.

  10. 1. Abraxus je uhapšen, a Euglena se zamonašila.
    2. Radio S.

  11. Abraxus je uhapšen, a Euglena se zamonašila.

    ОБЈАСНИЈО!

  12. Питање за кајзена, зашто не постоји она опција као на прошлој верзији сајта да кад кликнеш на наслов дефиниције отвори ти се листа свих дефиниција са тим именом?

  13. Кликни на горњи наслов.

  14. Хвала Војтече, није ми пало на памет лололл

  15. Abraxus je uhapšen, a Euglena se zamonašila.

    Verovaću u ovo, ne zato što zaista verujem, već što bi molder rekao, ja ŽELIM da verujem!!! Jbt, to toliko daje na kuloći ovom sajtu!

  16. Možete l' da ispunite ovu molbu ovdje (brisanje petorostrukih komentara) autoru Cepam atome? Ete, da mu pripomognem malo.

  17. Ispunjeno :)

    Koji trip kad sam videla tvoj nick na ovoj temi.

  18. Hahaha, mess, što, je l' ja ne smijem ja nešto da pitam? :)

  19. Ја сам мислио да си узела да одговараш хД

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.