Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Ma jok bre. :)
    Elem, hvala.

  2. Je l' dođe u obzir neki maaali crnjak za naslovnu?
    Da znam je l' da je predlažem. Ne sećam se je l' bio neki. :)

  3. Ја сам мислио да си узела да одговараш хД

    Baš to! :)

    Je l' dođe u obzir neki maaali crnjak za naslovnu?
    Da znam je l' da je predlažem. Ne sećam se je l' bio neki. :)

    Ne sećam se ni ja, ali predloži, nemaš šta da izgubiš :)

  4. Znam da mrzite ovo pitanje.
    I ja mrzim ovakve trenutke kada moram da ga postavim.

    Zašto mi je obrisana definicija "Karakondžula"?
    Imala je solidan skor od 33:8, od čega je 7 minusa dobila za redom kada me jedan optužio da sam je plagirao sa vikipedije.

    Zašto?

  5. http://vukajlija.com/karakondzula Da pretpostavim da je kolega obrisao jer je dosta puta definisano. Ja ne vidim drugi razlog ya brisanje.

  6. Ne vidim zašto bi to bio problem. Ima 500 drugih izraza koji su 1000 puta definisani.
    A i tema ove je bila legenda iz primera, tako da nije ličila ni na jednu sa te liste...

    Мод едит: Враћено.

  7. Ne znam zašto uopšte definišete pojmove koji su ranije definisani?! Kada to već uradite morate biti svesni da su veće šanse da bude obrisna definicija, nego da preživi.

    Setite se da je ova tema već jednom bila zaključana zbog ovakvih pitanja, moguće je da će biti zaključana ponovo.

  8. Зар није фора да има ствари које су дефинисане на више различитих начина?

    Setite se da je ova tema već jednom bila zaključana zbog ovakvih pitanja, moguće je da će biti zaključana ponovo.

    Зашто? Није као да 1000 таквих питања буде постављено на дан. Него буде постављено 5-6. Нека сваки други модератор одговори једном дневно на такво питање, и проблем је решен. Признајте да вас мало мрзи да радите посао који вам је админ поверио.

  9. Ne znam zašto uopšte definišete pojmove koji su ranije definisani?! Kada to već uradite morate biti svesni da su veće šanse da bude obrisna definicija, nego da preživi.

    Da, Remorker je već definisao babu, ajde sad da se obriše svaka sledeća u kojoj se ona spominje.

    Зар није фора да има ствари које су дефинисане на више различитих начина?

    Tačno tako.

  10. Зар није фора да има ствари које су дефинисане на више различитих начина?

    Ne. Fora je da budu definisane bolje, ne drugačije.

    Зашто?

    Zato što je bolje za to vreme da briše govna koja zatrpavaju najnovije definicije. Zato što čine temu nepreglednom i zatrpavaju pitanja koja su zaista bitna. Ovo je potpuno banalno.

    Da, Remorker je već definisao babu, ajde sad da se obriše svaka sledeća u kojoj se ona spominje.

    Ma hiljadu.

    Признајте да вас мало мрзи да радите посао који вам је админ поверио.

    Naravno. Pogotovo kad se igra "el klasiko".

  11. Zato što je bolje za to vreme da briše govna koja zatrpavaju najnovije definicije. Zato što čine temu nepreglednom i zatrpavaju pitanja koja su zaista bitna. Ovo je potpuno banalno.

    Ајде, реално, без фолирања сад - колико вас редовно и ажурно брише говна од дефиниција, а колико вас блеји на сајту не радећи ништа, евентуално дописујући се са неким рибама, како би можда јебали? Двоје? Троје?

    Баталите ви те шарене лаже, нико није толико наиван.

    Сад сам заборавио шта сам озбиљно хтео да питам.

  12. Ајде, реално, без фолирања сад - колико вас редовно и ажурно брише говна од дефиниција, а колико вас блеји на сајту не радећи ништа, евентуално дописујући се са неким рибама, како би можда јебали? Двоје? Троје?

    Rekao bih da je pet -šest neki realan odgovor na tvoje pitanje. Ne znam tačno ko se sve dopisuje sa ženama zarad pičke.

    Баталите ви те шарене лаже, нико није толико наиван.

    Ma gde nije. Jašta je.

  13. Ајде, реално, без фолирања сад - колико вас редовно и ажурно брише говна од дефиниција, а колико вас блеји на сајту не радећи ништа, евентуално дописујући се са неким рибама, како би можда јебали? Двоје? Троје?

    Ja se uglavnom dopisujem s ovim ribama, ali nikako da mi se posreći.
    A jebi ga, zajebemo se nekad pa brisnemo i šta ne treba, ljudi smo, ne mora se ripa odma'. Nekad se prosto smoriš kad vidiš iljado sa istim naslovom i tap- bris. ene, vraćena je, mojne se nervirate.

  14. Енергијо, пробај да се дописујеш са мном. Можда ти се опет непосрећи.

  15. Kad turate na naslovnu one poslednje dve što su prošle glasanje za NOVE defke u sredu? Mislim, jedna od njih je moja inače bi me boleo tuki :)

  16. Ne, Imate teme u kojima ste učestvovali, ne preterujte sa zahtevima.

  17. Mislite na nove članove.Kako će oni ikada saznati za ovu temu ha? Kako će postati bolji autori?Potrebna im je tema gdje će im savjete davati autori njihovih godina...

  18. Ju! Pa zovite ih na temu, snadjite se.
    Buducnost je u vasim rukama!

  19. ajd da i ja pitam nešto, nisam odavno...

    misli li iko od modova zaključati igru ''ko poslednji pobednik'' u njenom 116 izdanju i otvoriti 117? i postoji li ikakva mogućnost da se vrne u zezanje?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.