Pitanje autor - odgovor moderator

  1. eto vidiš, ti došo juče pa je našo ja tu skoro godinu pa je nisam mogla naći.
    bolooo

  2. razgovor na temi ce na dalje biti tretiran kao spem.
    besmislena pitanja koja ne zahtevaju odgovor vec sluze da se poseres na sajt i predlazes gluposti takodje.

  3. Па не дозвољавамо све, него као што рекох, једноставно је поента да се на овом сајту више бавимо дефиницијама него проблематичним члановима. Ма дефиницијама више него ичим. А то препоручујем и осталим ауторима.
    Проблематични чланови су само пропратна ствар овде, а не и главна. Тако да је бан одлична и довољна мера, јер ако неко пише добро и креативан је довољно, ја га нећу уклањати константно с овог сајта па таман силовао керове пред унуком. Јер реално кога боли курац овде коме је какав психолошки профил, ово је интернет, свакоме је дозвољено да буде шта хоће и да се представи како жели. Ово није сајт за зближавање, личне преписке и дружења него за продукцију дефиниција, постера, хумора, једноставно. Е сад, што смо ми почели то дружење и зближавање да практикујемо, ко нам јебе матер. Што нисмо једноставно ћутали, писали, користили сајт за разоноду коју нуди, престали да истерујемо небитну интернет правду. Интернет сајт ти једноставно нуди могућност да ако ти се садржај, људи који га посећују и остала структура на њему хронично не свиђају, можеш просто да га напустиш и не тераш себе да гледаш ствари које те нервирају.
    Ја не терам људе са сајта, али мислим да је опција одјаве много здравија од тога да модератор уклони члана који те нервира. Пошто такви чланови никад не могу да се искорене, нити ја лично сматрам да треба, због баланса.

  4. Da li stvarno postoje ljudi koji prave više profila da bi sebi lupali pluseve na glavni? Čemu, koja korist od toga... Jeste nekog baš provalili ili su to i dalje samo insinuacije?

  5. Џоноване, то се одавно практикује, да си ти мени жив и здрав.
    Не знам, али испоставило се много пута овде да су људима плусеви много битна ставка, ваљда се у целом координатном систему конфузије изгубе и гледају оцењеност као знак неког успеха, уместо само показатеља колико људи овде је прочитало то што су написали и колико људи мисли да је то океј или није, а понекад није показатељ чак ни тога јер многи читају без оцењивања, а неки оцењују без читања.

  6. Koji junci, sve te nejebalo!!!

  7. Da li stvarno postoje ljudi koji prave više profila da bi sebi lupali pluseve na glavni? Čemu, koja korist od toga... Jeste nekog baš provalili ili su to i dalje samo insinuacije?

    Da. Postoje ljudi koji imaju više profila radi lajkovanja glavnog naloga. Po nekad predlažu svoje definicije za odabrane i meću favorizujuće komentare na iste.

    Neki ih veoma dobro zamaskiraju pa misle da niko ne provaljuje. Uglavnom su to autori koji su na sajtu od 3-9 meseci. Ja recimo imam spisak svih njih ponaosob, sve njihove duple naloge i mutne radnje. Naravno da neću odmah da ih banujem jer nebi bilo zanimljivo.

    Sačekaću da na sajtu budu godinu-godinu i po dana...pa ću onda. Više će ih boleti kontam.

  8. I onda, eto nama stuba srama :)

  9. Морам да платим ктиторство да бих брисала своје дефиниције? Небитно што нису настале у време закупа ктиторлука?

  10. I ako platiš, nećeš moći da brišeš stare defke sama. Ali ćeš moći da ih predložiš za brisanje na ktitorskom podforumu.

  11. Bejah banovan na mesec dana,sada se vratih i videh da mi je smanjena kvota na pravljenje defki i postera,znači 3 defke dnevno i 1 poster.Šta je potrebno uraditi da se kvota vrati u normalu,sačekati određeni vremenski period ili sakupiti određen broj poena?

  12. Bejah banovan na mesec dana,sada se vratih i videh da mi je smanjena kvota na pravljenje defki i postera,znači 3 defke dnevno i 1 poster.Šta je potrebno uraditi da se kvota vrati u normalu,sačekati određeni vremenski period ili sakupiti određen broj poena?

    Nije kvota smanjena samo tebi, smanjena je svima. Ne postoji način da je vratiš na pređašnje stanje.

    Ako baš želiš da pišeš više od tri definicije dnevno, možeš da uplatiša ktitor nalog. Tako ćeš moći da pišeš koliko želiš.

  13. Il' da napravi još profila:)

  14. Nisam u toku jer nisam dugo bio na sajtu, ali sam čuo da može preko mobilnog da se uplati ktitor.Je l u pitanju glasina ili je stvarno moguće?

  15. Nisam u toku jer nisam dugo bio na sajtu, ali sam čuo da može preko mobilnog da se uplati ktitor.Je l u pitanju glasina ili je stvarno moguće?

    Tako je. Evo i na ovoj temi možeš dobiti više informacija o tome.

  16. Hahaha...nema na čemu. Živzdrav bio. :)

  17. Е, отворио сам дупли налог, користиће га више нас... чисто за зајебанцију, без лајковања и вређања других (ваљда)... ел то ок?

  18. Океј, само мојне спемујете и тако то.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.