Prijava

Каква су друга места по Србији Шабац је још и метропола!
А реално да нема Саве били би го курац!
Град фансера, лепше ми је да живим са дизелашима на трксу него да гледам кретене, мамине и татине синове...

nije lepo da vređaš nekoga. A i ne znam šta ti znače fanseri. Takoe ne vidim koliku Sava ima ulogu što se tiče samog života u Šapcu, sem eto Starog grada, ali ti očigledno ne poznaješ mesto.

Лик каже да је прво метропола, а онда каже да нема Саве био би го курац?
Одлучи се шта мислиш.

Najgore šo je on izgleda iz Šapca.

Ал смо озбиљни вечерас.
За разлику од других места и јесте.
Па замисли Шабац без Саве, шта би имао у граду шта не.
И да ја сам из Шапца са Тркалишта, у чему је проблем?

Pa imali bi Letnjikovac, živeo sam i ja na Trkalištu pre dve godine i zašto je ono lošije uređeno od Starog grada? Ima hipodrom, ajde centar jeste loš da se ne lažemo, ali ima dobrih mesta.

Не кажем да нема готивних места, шта има лепше од Шапца у мају.
Али тешко га смислити без Саве.
Тркалиште крај, не знам да ли има лепши крај у србији у неком граду.

A trkalište sam zbog skloništa obožavao, jebiga bio tu četvrtu srednje dok sam atletiku još trenirao i taman sa prozora super video stadion, a onda su balon podigli. Jebiga, ne mogu reći dobar je i stari grad, i tu sam visio dosta, mada je meni merak da se popnem na ovaj vodotoranj kod mene.
Ima u Kosjeriću jedan deo u centru jako sličan Trkalištu, baš podseća.

Da nema Save bio bi kurac?! lol druze pa gradovi se i podizu pored vecih reka...;) zasto bi ouopste zamisljao o Sapcu bez Save?

Тркс је чудо! :)
Пењао си се на торањ на брду?

Nisam brate, ne mogu da nabavim ključeve, vabim ortakinju već mesecima, moraću je ponovo iscimati da mi sredi to.

Био сам ја на оној јебеној печурци од торња на летњиковцу. Јес'мало страшно, ал'је поглед ненадјебив. Успут, мени готивнији РВИ од тркса, ал'и тркс је чудо.

Ispunio si moj životni san. Samo molim, Letnjikovac velikim slovom :))))))

Bogtemazo ima Čivijaša na Vukajliji?!
Ja sam se najčešće smucao kod ŠUP škole, mada blejim neretko u Velikom parku i na Starom, al' Trkalište retko...

Парк, џитра и ракија и вопс...! Добар дааа'...! :-)

Ја не готивим Велики Парк, превише ружних ствари сам тамо видео. Мрачи ми много.
Ја сам ти штрумф Мргут, не волим све крајеве града. :)

Добро, имаш право... Мада, свугде можеш видети ружних ствари... Ја се јежим клубова, рецимо... Е, тамо тек ружних и огавних ствари можеш видети... :-)

Којих клубова у Шапцу? Има онај ДИВ једино распали. :)

Ма, има још неких гована, нешто "Куба", нисам попамтио још имена... Сплавове шугаве да не заборавим... :-)

ДИВ једино распали.

Јер ту се вулве распадају од поветарца и набијања на ногару барске столице!

Јер ту се вулве распадају од поветарца и набијања на ногару барске столице!
Koliko je ova rečenica dubokoumna, ustvari. :D
E, i ja sam čuo za Kubu, al mislim da je u pitanju kafić a ne klub?

Ја увек дубокоумно пишем, па и кад не пишем! лололо

Да, мислио сам на "Куба либре", ако се не варам... Можда му и није такво име, али знам да га посећују љаљани и инфериорна жгадија...