Prijava

E, vidite ovako, ortakinja i ja smo se malo zabavljali, i tu nam se pojavilo ovo pitanje... Obzirom da nismo našli logičko objašnjenje, ja ga tražim ovde. :)

Nemam stvarno pojma, odu ušumu jebeliih. Mada mene više zanima kuda idu ostavljene devojke, sunce li im kalajsano. :)

Golubovi ne umiru, samo prelaze iz jednog oblika energije u drugi.

e da su ovu imali nasi penzosi 90-tih...gde bi im bio kraj..

Odu na tavan tvoje zgrade, kuće, šupe, crknu, raspadnu se, pretvore u tečnost, kontaminiraju prostor nevjerovatnom količinom smrtonosnih bolesti, ona bubašvabe i ostali gmazovi tu bolest raznose po ostalim porostorijama zgrade.
Pocrkali dabogda.

napisah jednu def...koju su sahranili...to su bre leteci pacovi!

Pročitao sam tu definiciju. Vrlo si u pravu.

Idu na jug i onda ih se vrati duplo manje i tako ukrug

Da li ste ikad našli goluba koji je odapnuo prirodnom smrću, kopka me jebemumiša.

ortakinja i ja smo se malo zabavljali, i tu nam se pojavilo ovo pitanje

Логично :)

U parku Studentskog grada na Novom Beogradu ima mali milion tih zrikavaca. I njih i drugih njihovih pernatih drugara. Oni umiru tako što legnu na zemlju i jednostavno tu skončaju. Videla sam njih par u toj pozi. Još su živi, ali ne mogu (ili neće?) da polete. Štaviše, nađe se tako po parku par njih mrtvih u zemlji - sve dok ne dođe neka mačka da se počasti. Skroz je tripozno kada vidiš onako usađenog goluba u zemlju koji trepće i čeka svoj čas.

Zmio, nije ono što misliš, nego psi'oaktivno dejstvo kombinovanih lekarija. :)