Prijava

Nije siti reme nego psg. 2 puta si napisao nije slucajno sig ;)

A da, nemam pojma što mi je siti u glavi, verovatno zato što ni jedne ni druge ne podnosim. lolo
Ali sve u svemu, pičke.

psg >> siti memljivi

Psg mi je dejan cukic

Pa nek se žale Gvardioli
Mada tim gore da tako buđavi prodju tako

Jeste, Dio, to svakako. Pre sam baš gotivio PSG. Pre nekih sedam osam godina, sada su mi i oni jebeno gadni. Manje od Sitija, ali i dalje.

Siti je u top5 gadnih klubova sig

AC Milan najjaci klub ikada sig

Iz vremena neste kaladzea kostakurte pipa gatuza....
*poseban akcenat na majstora magicne igre kakhu kaladzea
Ovaj sa Hondom zvalavim ne.

A dortmund je nisko pao, nekada su imali igrace tipa melera a spic je bio jan faking koler a sada gece pederko sa salu na stranu frizurom pih. Cak ni brat kuba blascikovski vise ne igra a bio je makar on covek uz humelsa i subotica i vejdenfelera

Ili jednostavno receno onaj iz vremena kalco slicica onih kartonskih <3 <3 <3 <3

negde 2003 godina tako nesto bila je

Celzi sa drogbom, balakom, lampardom, terijem...isto bila vrh ekipa taman za popiti pivo ili odigrati fudbala sad u spicu kosta govnarko a iza neki mali crnci ne mos imena popamtiti

Gatuzo. Tog čoveka ne možeš da ne gotiviš.

Dida munja sa strane, kafu sa zvakom, nesta hirurg, maldini, kaladze sto mu brata ubili jer je poznat haha koji brat, pirlo dokror bi bio i sad da igra, pit gatuzo bul, sedorf liga sampiona gde god je igrao guzonja, kaka magija, sevcenko hladnokrvni ubica i doktor magistar inzagi. Na klupi masimo.nemoj da ti cevanicu iskrivim ambrozini, alesandro bili kostakurta i nesrecni pato

Presaltaj balaka u bajern, u generaciji sa gospodinom Gio Elberom, jos cuvam taj dres, koliko sam voleo tog coveka
https://pbs.twimg.com/media/Bt79CpSCIAA3wr-.png

Se secate kad su igrali.milan i barsa i gatuzo 90 minuta.nema pojma ni gde je lopta ni koji je minut ni rezultat nista samo juri za ronaldinjom uklizava, vuce, sutira, udara, cupa i opet mu zubati dade gol majku mu jebem ono se jednom radjalo samo

Najbolje cuvanje je bilo kad je Igor madafaka Duljaj cuvao Ronalda (c, ne onog pravog), ili kad je cuvao zidana kad je zidan trazio izmenu, na foru rekao nemaze bre teraj ga u kurac i fudbal i sve

Pa duljaj ga odseko totalno tada kakav je bio celavi ko osica mala

Pato bio vanreriski talenat nzm šta mu se desilo

Најготивнији Балак ми је Балак из Леверкузена у екипи са Шнајдером, Лусијом, Зе Робертом, Нојвилом... и Балак из репстације Немачке.