Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. dok još neko dođe da ne mogu promašiti...

    šta se radi?

  2. ništa ovdje malo i malo više na TV-u, neka presuda nekim hrvatima pa me zanima...

    blago tebi kad na poslu možeš svratiti na vuku...

  3. Dobar dan, radni narode!

  4. u bokte... šta radiš, kad je tako dosadno?

  5. Sta ima novo? Osim sto se Ella prikljucila ktitorskom jatu :)

  6. Prokleti ktitori. De ste ljudi

  7. evo jezivi...

    jebemliga ella, kod moje mame u firmi kolege se svađale da bi bile sami u kancelaiji... u čemu je stvar?

  8. To mozda ovim neiskusnima...Jeza je stari ktitor :) Neces valjda da menjas nick?

  9. Des' Dzoni. Jesi li ozdravio?

  10. Des' Dzoni. Jesi li ozdravio?

    Evo me. Skoro da jesam.

  11. Bio sam jednom sam u kancelariji...Koleginice zapalile kantu, pa pobegle, a ja morao da gasim pozar...Bese to mirnih i lepih 5 minuta.

  12. to neki pravi džentlimeni ili nisu... jebemliga, kako god...

    ajde nam prepričaj kako izgleda taj ktitor podforum? šta se tamo dijeli, pa svi postadoše ktitori?

  13. Ja sam na ktitor podforum ušla samo jednom, juče, ništa ja tamo toliko zanimljivo nisam videla...teme ko teme....

    Bio sam i ja tamo....pa normalno je. Ništa nema tamo bitno.....isti đavo.

  14. Ktitor podforum je prava ludnica...Na svakih 6 dana izadje novi post.Ludilo, ovo-ono.

  15. Postovi su česti k'o Halejeva kometa .)

  16. Odoh malo napolje da se prošetam.
    Ne mogu više da budem u kući.....ovo mi je rekord ovih par dana :)
    Vidimo se........

  17. hahahah onda nema potrebe da uplaćujem ktitor... nik mi se baš 'đa, šarenilo na četu mi ide na kurac, a da pomažem kaizenu ne dolazi u obzir...

  18. Đoni, nemoj da plašiš narod sa tim gusarskim smajlijem...

    Ma nemam pojma kako uvek opalim taj gusarski :) - evo ovaj je pravi

  19. 'Ajd' uzdravlje! Odo' na posao da odremam malo.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.