Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. počeo da gleda turske serije đoni,možda je vreme da mu ipak dam malo vinjaka,lololo!

  2. Znao sam da se pališ na tu seriju...

    ma, izgore od sreće kad god pustim jebeni fox!

  3. Daj mu vinjaka Maro vi'š da je povileneo skroz. Još malo će da počne i da laje lolololololo

  4. moja sneža je to gledala,ili gleda,ne znam je l' još to traje,al' ona žena,aj,neka je,ali kad čujem da neko mlađi to gleda,idi bre...

  5. ma, izgore od sreće kad god pustim jebeni fox!

    Ne gledam TV.....samo baš kad je neka tekma.

  6. čovek mi povileneo,prelilo đoni!

  7. moja sneža je to gledala,ili gleda,ne znam je l' još to traje,al' ona žena,aj,neka je,ali kad čujem da neko mlađi to gleda,idi bre...

    Pa jebem li ga, svako voli nešto svoje. Imam jednog drugara koji baš gotivi tu seriju. Bulju smo mu pomerali ali on kad je epizoda trči kući da gleda. Sve je odgledo i kaže da je do jaja....al smo ga zajebavali...u imeniku mi je Sale Turčin od tada...

  8. čovek mi povileneo,prelilo đoni!

    Još kada počne i Turski da ti parla po kući, biće gadno...daj mu vinjaka a uzmi daljinski

  9. i, đe je taj vinjak?mhm?

  10. kad počne da mi priča na turskom vadim jatagan,lololo!

  11. :sipa mu vinjak i uzima daljinac:

  12. :sipa mu vinjak i uzima daljinac:

    oldskul,bjb,oldskul...

  13. nećemo da menjamo stare dobre navike:)

  14. To smo pevali kroz Istanbul pre tri godine u korteu Buxno...a Turci se razbežali lolololololo

  15. To smo pevali kroz Istanbul pre tri godine u korteu Buxno...a Turci se razbežali lolololololo

    nisam ni sumLJAo matori!
    protiv efesa beše?

  16. hahaah,poplašili ste ih đoni!

  17. protiv efesa beše?

    Protiv Fenerbahčea 2008. godine. Šou.

  18. hahaah,poplašili ste ih đoni!

    Pa malo, sada ću da nađem snimak pa neću više kačiti te obojene :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.