Prijava

Evo još jedne igre. Vreme je da uključite vaše iztraživačke sposobnosti. Ja (ili neko drugi) će da da neki zadatak (koji je vezan za traženje po netu). Onaj ko reši prvi zadatak postavlja sledeći.

Evo pošto ja otvaram igru, evo ga i prvi zadatak.

http://www.blitwise.com/

Na forumu ovog sajta se nalaze dva aktivna člana koji su iz Srbije. Vaš zadatak je da njihove profile linkujete i pošaljete ih ovamo. Onaj ko uspe, sastavlja sledeći zadatak.

Savet: Evo malo informacija. Jedan od tih članova je skoro bio aktivan, a drugi nije bio aktivan od pre dve godine. Onaj aktivniji ima oko 24 puta više postova nego onaj neaktivni.

ajde daj jos neku pomoc,ovako nema sanse da se provali...

ja sam nasla ovog AWP-a,drugog nisam... :(
ajde sad ti nesto trebas da zadas

Hehee...e jebi ga Vranjanac,provališe ti foru odmah!

То нема шансе да се игра од Литијума, он ће увек први све да нађе :))))

Kongrečulejšns, litijume. Postavi sad novi zadatak.

ima li novog zadatka?

aj novi zadatak,da vidimo ko ce da se izjasni

aj novi zadatak,da vidimo ko ce da se izjasni

Novi zadatak: provaliti zašto je Vule dva puta napisao jednu istu rečenicu.

povratak teme iz mrtvih

Aj da vas vidim:

Kako su se zvala dvojica gitarista Auckland-ske grupe "Tangent" i koji je od njih svirao Fender Stratocaster, a koji Gibson Les Paul?

Evo pola odgovora:
gitara - Andy Smith
bas - Alex Urlich

(nego, nesto mi sumnjiv ovaj tip sto im je svirao klavijature...:))

Ma klavijaturistu su izbacili posto je mnogo solirao preko dvojice gitarista... :)
Svaka cast. Doduse, Alex svira bas, drugi gitarista je bio Joseph Anderson, ali ovo je vise nego impresivno. Tek sam sad skapirao da je Joe skinut sa sajhta.

Je l' da trazim drugi deo odgovora?

Pa znas sta, sad sam skapirao - mozes da ga nadjes na istoj strani, ako pogledas pazljivo. Aj, ako uspes, dva poena. :)

Ne vredi Che, nesto mi vrti ovo cudo od laptopa a i spava mi se, pa pristajem i na samo jedan poen :)

Nego, ja bih postavila zadatak:

Gleda mi se film "Ulicni psi", kako mogu da ga odgledam za najkrace moguce vreme?