Prijava

SMarko me je malopre podsetio na nešto što mi prođe kroz glavu s vremena na vreme, obično kada to čujem od neke devojke... Naime, rekao je kako ga je njegova devojka iznervirala jer je rekla:

Мхм, мени је дошло прије неки дан моју ђевојку да спичим, да јој саспем зубе у грло, не зато што сам љубоморан, него зато што је шупља, али добро, на крају је рекла ПУШТИ МЕ ДА МАШТАМ и почела да се смије, па сам укапирао да се спрда, вели МОЈ МУЖ ЋЕ ДА БУДЕ ВИСОК, ЦРН, ТАМНИЈЕГ ТЕНА, ПЛАВООК, и ја је слушам, слушам, и нисам мога' више, мора' сам јој рећ да не сере много...

E, sad... Ovo je u neku ruku vrsta fenomena, kom su podjednako sklona oba pola.
Zanima me u čemu je fora da nekome sa kim se muvaš ili si u dužoj ili kraćoj vezi, pričaš o tome sa kakvom bi osobom želeo/la da provedeš život. Zar na taj način svom sadašnjem partneru ne stavljaš do znanja da on sigurno nije takva osoba i da će to što imate da se završi pre ili kasnije. Ili je u pitanju obrnuta psihologija, koju koriste nesigurne osobe kako bi pokušale da navedu sadašnjeg partnera na pomisao da im ne znači toliko, kako bi se partner vezao za njih zbog osećaja odbačenosti?
Šta mislite?

kad prodje dobra riba ulicom, ti capis svoju i kazes:"kas ti imati ovakvo dupe?"

Ја не знам ко нормалан у вези прича тако нешто. Као, сконташ се са типом који је смеђ и мршав, па му причаш како волиш плаве и дебељушкасте момке. Или се момак смува са мном, па ми прича како воли сисате :)

Мислим, нема то смисла. Ок је да ти имаш неки идеал у својој глави, али је небулозно да о томе причаш девојци или момку.

mislim da je glupo izjaviti tako nesto, i da mu je devojka verovatno klinka.
te sto hoce visokog, crnog, tamnijeg tena i plavih ociju se predomisle vremenom i zavrse sa debelim, celavim, rozem u licu i zejtinjavih ociju, koji je vlasnik lokalnog disko kluba, i kao takav vozi BMW iz '99
pa posle promene pricaju da su prave vrednosti ustvari iznutra.

ja mrzim plave oci, i sere mi se od tih idela, ja volim likove koji su raspadnuti, kao iz trejnspotinga glavni glumac, mackica je, ili onaj iz the streets pevac, mmm, VOLIM SKINERE! A to iskompleksirane glupace pate za tim debilima, klasika je dosadna, i uglavnom kada takve baje progovore okrene ti se zeludac!

To može samo emotivno nezrela osoba da kaže, koja još uvek živi u bajkama.
Pre par dana me je ostavila devojka jer koliko sam skontao nisam taj njen ideal... Sve bi to bilo ok da mi nije rekla da joj je super sa mnom. E tu logika malo izmiče...? Znači - nezrelost.

Kada kazete da neko nije the one, da imate drugacije ideale, da zelite da probate neke stvari, to nije ok. Nije fer prema partneru, ispada da folirate i sebe i njega. I postavlja se pitanje skk onda ostajete u takvoj vezi.
A opet ako nekome kazete da je savrsen za vas. Da je izmenio vasa misljenja, vase ideale. Ako ste do sada neki odredjeni "tip partnera" trazili a sada sve to bacili u vodu, i smatrate da je on/ona TO. Opet vam nista ne garantuje da cete bolje da prodjete.
Zato jebeno cutite! Uzivajte dok vam je lepo i ne palamudite. Otvaranje nikom nista dobro nije donelo :P
Pogotovo ne na pocetku. :)

Само да ми овај употпуни пост горе, људи ајде ако може да не причате о мојој цури кад је овај скратио пола поста, може ли тако?

Pa kontam i da ne pričamo o njoj nego uopšteno :) Jer znam ljude koji se tako ponašaju u vezama i meni je bio zanimljiv taj fenomen.

Smeđe duge kose, sa bradicom, zelenih očiju, srednje visine i građe, a ne visok, crn, tamnijeg tena, plavook...

Фора је у томе што је мени она то рекла и ја јој рекао АЈДЕ НЕ СЕРИ и онда је она почела да се смије и рекла ПУШТИ МЕ ДА МАШТАМ... Све у свему ниђе везе, јер зна да се ја не љутим због таквеих зајебанција, синоћ смо баш нешто причали, и оно, нормално све јер зна и сама да кад се заљубиш ствараш идеала од особе са којом си, а не од глумаца и тако тих срања...

Zanima me u čemu je fora da nekome sa kim se muvaš ili si u dužoj ili kraćoj vezi, pričaš o tome sa kakvom bi osobom želeo/la da provedeš život.

Ма дај, па то су обичне зајебанције. :) Ниједна зрела особа неће тражити партнера за везу постављајући за основни критеријум неку физичку карактеристику као што је боја косе, тена или очију. Нисам чула да је неко рекао "Ми се супер капирамо, ти се за мене идеалан/на, али знаш моја жена/муж МОРА да има очи као Дејвид Боуви."

Ма дај, па то су обичне зајебанције. :) Ниједна зрела особа неће тражити партнера за везу постављајући за основни критеријум неку физичку карактеристику као што је боја косе, тена или очију. Нисам чула да је неко рекао "Ми се супер капирамо, ти се за мене идеалан/на, али знаш моја жена/муж МОРА да има очи као Дејвид Боуви."

Амин... Моје неко размишљање је да је физички изглед битан тек толико да приђеш некој цури/момку и да будеш маааало заинтересован за њега/њу... Дакле, све након тог првог контакта, након ''смувања'' нема везе са физичким изгледом... Можда има када ваш партнер промијени нешто на себи и онда се сјетите ЈАО ПА ВИДИ КАКО ЈЕ ЛИЈЕПА или нешто слично....

ja imam sve te fensi atribute tipa plave oci, visina, androgenija, ovo ono. I onda me nervira kada devojke samo to vide, tu ljusturu koja ce jednog dana da se raspadne, i sta onda? Onda cao zdravo?

Realno, ljudi koji malo dobro izgledaju su prokleti da su vecito sami jer nikog nije briga za ono sto je njima u dusi, vazno im je samo da je lutka uz njih...

Nisam našao adekvatniju temu da napišem ovo.
Dejana Cukića ne slušam, niti "slučajno" zakačim negde da ga slušam.
Znači, zadnji put sam čuo neku njegovu pesmu pre 100 godina.
U vukajlija kupu dobijem za temu Cukićeve stihove. Preciznije, napišem defku prema stihu "Ja bih još malo da pevam".
Večeras mi dođe riba na druženje i 10-ak minuta nešto čavrljamo, kenjamo i nakon toga kreće konkretnije druženje. Obično napravim neku plejlistu kad očekujem druženje, ali ovaj put nisam. Pustim sa neta radio S uživo. Druženje kulminira, a u tim trenutcima u pozadini ide jebeni Cukić i "Ja bih da pevam još malo" i BUKVALNO u trenutku moje prve penetracije u ženku kreće refren i poznato "Ja bih još malo da pevam".
Nisam sujevjeran, ali koja je jebena verovatnoća da se ovo desi!

Ако ниси запевао да би запевао још мало у том тренутку, ништа ниси урадио.

<LOL>

ja imam sve te fensi atribute tipa plave oci, visina, androgenija, ovo ono. I onda me nervira kada devojke samo to vide, tu ljusturu koja ce jednog dana da se raspadne, i sta onda? Onda cao zdravo?

Realno, ljudi koji malo dobro izgledaju su prokleti da su vecito sami jer nikog nije briga za ono sto je njima u dusi, vazno im je samo da je lutka uz njih...

</LOL>

plavooka plavuša, kovrdžave kose, idealne ženske visine, ne tol'ko vel'kih sisa (zli jezici bi ih nazvali malim), ne tol'ko malim dupetom (zli jezici bi ga nazvali velikim).. dakle, kada vidite 'vaku ribu, zovite me! i idem odma' u holandiju. udaću se za nju, ili venčati.. zajebavam se :D

ma.. to naj tip je 'vako neki , da se ne lažemo :)))

Pravih takve greške, al naučih se. Znači, ne pominjati udaju i ne pominjati bivše- dva zlatna pravila.

Kris se suptilno opisala :D