Prijava

E jos jedne stvari sam se setio haha hilfiger kosulje xd to isto svi imaju one poliesterske pa se oznoje kao krmad kad odu na svadbu

A lacost dzemperi lolo

Sirotinjska spika top level: ako fejsbuk pocne da se placa gasim profil

svi crnogorci iz budve i niksica na mom faksu su nosili original pacjoti sa PACJOTIJEM preko citave cipele i izgledali su jako sabanski, a tako su se i ponasali

Pa slazem se brt da je sabanski do granice bola, ja imam model gde samo malim slovima na djonu skroz pozadi pise 4us. Crne su skroz sa belim djonom tipa kombijacija koze i one druge koze

http://timemasteruk.co/ekmps/shops/timemasteruk/images/seiko-5-auto-dark-blue-face-snxs77k1-snxs77-292-p.jpg

Pored ona dva Vostoka, ovo nosim najcesce, mali je ali tehnicar, iz 80tih, sredjen i ociscen, radi ko zmaj.

за три и по хиљаде динара не постоји бољи НОВ сат на свету од востока оног плавог

Done nije poenta imati jeftin sat. Sve ispod 10k je za sirotinju

Jako lep sat ovaj koji je tobdzija postavio, sveden, kulturica, elegancija. Jedino sto moze da ga sjebe je dzemper preko sulje nemojte to raditi kod kuce

victorinoxi mogu biti dosta skupi, tipa ima ih i po 1500e....sto i ne cudi jer victorinox nozevi se smatraju najkvalitetnijim proizvodom na svetu i ima najbolji odnos cene i kvaliteta na celom svetu, tako da i satove sigurno prave kvalitetno. Jedino mi se ne svidja sto ovaj konac nije obojen, izgleda jeftino

Pa nisam rekao da je jeftin samo da je bas lep

A fora sa koncem i jeste da se ne boji, baca kontrast a i vidi se da je kosa sivena a ne lepljena. Sad opet treba da kao pominjem brajtling iako nisam fan toga ja pa ja ali i na njemu je konac prljavo beo ili kako se vec ta boja zove glup sam za to pa ne izgleda jeftino. A i pomaze kod kombinovanja jer ono svako ima belu kosulju pa npr kod ovog sata lagano obujes braon cipele/braon kais i belu sulju

Cak i volim kad nesto ne izgleda skupo, lepota je u jednostavnosti to mozda tilmo voli da brend vristi

bio sam u jednoj prodavnici satova na aerodromu gde je izgleda sramota kupiti roleksa jer su bili medju jeftinijima...vitrina sa rolexima cena se kretala od 10ak hiljada do nekih 45k eura...a bilo je par vitrina sa nekim za mene no name satovima od 120-150k evra haha...a i izmedju toga ovih od 50-60k koliko hoces....i ko uopste ide na aerodrom da kupi sat od 120k eura?

Ne ide niko nego neki milioner dok se smara cekajuci avion proseta malo vidi sat i kupi

pa onaj ko ima recimo 5mil bogatstvo u parama ili nekretninama itd, ne moze bas tek tako iz dosade da kupi sat od 120k u kesu ili kako god vec....to mogu ove budze koje imaju 30-40mil i vise....a taj se sigurno ne setka po aerodromu dok ceka red da se ukrca u ekonomsku klasu nego ko gospodin ide nekim carter letom bez cekanja i cekiranja sa ostalom sirotinjom

.i ko uopste ide na aerodrom da kupi sat od 120k eura?

Onaj ko nece da placa carinu

to vec ima vise logike nego setkanje po aerodromu i kupovina iz dosade

Upravo to. Zato imas i u avionu pun kurac parfema, pića i ostalih gluposti koje ti nude tokom leta, jer je djuti fri.