Prijava

По мени неправедно запостављен бенд. Стари сто година, стално су фурали сличан звук. По мени један од нашиг најбољих бендова. Гале има специфичан глас и то даје неку посебну чар њиховој музици. Шта мислите? Најбоље песме?

Mezimac, Mama tata trenutno slušam, naj pesme Svetlana, Ratne igre i hajde da se volimo.
Toliko :)

Е мени је Мезимац рецимо једна од омиљених. Хајде да се волимо је ок, мада ми није у топ 10 њихових. Светлана је перфектна, Још само ову ноћ ми дај је кул, и још неке.

Да Боље да сам друге љубио је одлична.

Seobe, Na raskršću, Poslednja, Sam, i Kada prođe sve.
Mojih top pet.

Na ove vaše bih dodao i Čovek od Meda ili Hajde da se volimo npr...Gale je ujak od mog ortaka,nastupao je jedno vreme u Festu u Zemunu,sjajni su uživo.

Ne verujem da niko još nije rek'o da su sranje.

Jel to hoćeš da budeš prvi? :)

Zato što nisu sranje :P
Kerber mi je jedan od omiljenih domaćih bendova. Istina, više ne znam ni koja mi je omiljena pesma, skoro sve ih volim, ali recimo da mi je prvi album najdraži jer mi se najviše sviđa taj fazon, nekako je tru! x)
I za razliku od 90% bendova nikada se nisu prodali, iako su imali šta i kako, i za razliku od većine uvek su nosili neku svoju istripovanu poruku.

Никада их нисам активно слушао, можда мало преко радија или негде успут. Али то мало што сам чуо ми се свиђа, и да кажем да је квалитетно. И био сам на моторијади у Ужицу пре 2-3 недеље, и чуо сам их уживо... Реално покидали су...

Brao za temu. Omiljene stvari su mi Ratne igre, Svetlana, Covek od meda u duetu sa Corbom, Seobe, Na raskrscu. Ima ih jos dosta, al' u sustini x), Dobar bend, dobar vokal, al jbga, nisu toliko poznati nisu napravili neki bum, stetom

Jel to hoćeš da budeš prvi? :)

lolol
Tako nekako.

Nisu prodane duše kao većina bendova koji su kvalitetniji od njih ali ih komercijalizacija uništila .
Sanjam , Kao tvoj kerber i Bele utvare tri predobre njihove stvari i vidim da se svi vrtite oko njihovih hitova poslušajte malo i manje poznate stvari jako su dobre.

Готивим Кербер. Рецимо да ми највише леже Лука, Играј сад, Сеобе, Ратне игре, Човек од меда, Боље да сам друге љубио, Још само ову ноћ ми дај и да не набрајам још. А, да.
Галетова коса ♥♥♥

Evo od nekomercijalnih stvari: što Hipnos reče Igraj sad, Još samo ovu noć mi daj... Paaa onda, Samo ti, Bele utvare, Sanjam, Između jave i sna, Nema ničega iznad oblaka, Kod amerikanca, Pronađi mesto, Od srca daleko... E jbg sad, mogu do sutra da nabrajam x)
I jebite se, sad moram da napunim playlistu sa njihovim pesmama! :P :)

Kerber! :D (i hiljadu srca, da samo znam kako da ih napravim ovde na Vuki... :D )
Pa volim sve njihovo: Hajde da se volimo, Bolje da sam druge ljubio, Poslednja, Između jave i sna, Samo ti, Kao tvoj kerber, Zauvek slobodna, Svet se brzo okreće, Sanjam, Ratne igre, Svetlaaana. :D itd.

Ne znam da li iko osim mene vidi skrivenu poruku u pesmi Mama, tata? x)

Jedan veliki plus za Kerber!

Šetamo mi Nišom i jedan moj drugar ladno odvaljuje:
- Pogledaj brate, onog lika, isti Gale iz Kerbera!
A jedan drugi lik mu odgovara:
- Pa to i jeste, Gale...

Ovo ti je isto ko i:
- Brate, ovaj liči na mene...
- Vole, to ti je ogledalo!

Umro sam od smeha.