Prijava

Jebo si ti sebe u mozak jer ti je krivo što te niko ne želi dok neuspešno misliš da ti je mozak upotrebljiv.

Ajde odjebi vise idiote jebo ti sebi mater dosadnu

Irelevante mater ti glupu jebem

Ne mozes ga ignorisati kad idiot zatrpava i regularne teme, ajd da on hoce srati samo po ovim nebitnim nego ga svugdje ima

Ako mi dođe na Šta danas ručavate, biće krvi

mater mu je očigledno nedojebana, morate mi malo pomoći.

Mesni calls for aid, and Estonia will answer.

mater mu je očigledno nedojebana, morate mi malo pomoći.

Vidim da si editovao post.
Tvoja majka je očigledno nesrećna jer tebi može da pomogne samo neko ko će ti objasniti da ti nema pomoći.
Možda to može baš tvoja nesrećna mater.
A ovi korisnici bi mogli da te malo normalnije sažaljevaju umesto što samo nenamerno podstiču tvoju autodestrukciju.

Sve što napišeš ne umanjuje jebavanje tvoje matere, Irelevante.

Zamisli koliki moron moraš biti da ti nepoznati ljudi jebu mater i da si za to kriv jedino i isključivo ti.

Mater ti jebem.

Što se tiče tebe, mesnog ili bilo kog drugog debila, mogu da kažem sledeće:
Svaka vaša individualna šizofrenija zabavlja sve osim vas same.
Vama je samo teško.
Počnite da se zabavljate sa drugima da ne biste propustili nešto.

mislim da je ovo prvi put da sam video diskusiju izmedju itelevantnog i bilo kog, bukvalno do malopre nije bilo razlike izmedju njega i nekog bota sto random kaci jutub linkove

Ah dakle, majka je triger. Odlično.

Jebem ti mater glupu iznova i iznova. Svaki put kad pomisliš na svoju majku, seti se da si ti razlog zašto je neki tamo ljudi psuju. Ti. Samo ti i niko drugi.

totali irelevant nemoj da sam te opet video na nekoj temi za koju sam ja expert kao što je ova ili akteri filmova za odrasle.
Ako te budem video tamo, bum se izgalamil na tebe.

Totally kad ga neko drugi vredja:

n/a

Totally kad mu mesni nesto kaze:

https://media.tenor.com/pYVRMBo7GWEAAAAd/leo-messi.gif

totali kada uđe materi u spavaću i vidi je kako uživa primajući kurčinu mesnog nareska*

Tvoja majka misli da ti nemaš pravo na svoje mišljenje jer ne želi da ima bilo kakve veze sa tobom.

tvoja majka, doduše, ima pravo na moj kurac i ja ću joj zadovoljiti.

Ti nemaš pravo na svoj kurac jer ti on stvara komplekse.

zato tvoja mater ima, pametnom dosta.

Zato tvoja mater pati, pametnom svejedno.

tvoja pati od side, sifilisa, raznih hepatitisa i mnogih drugih polno prenosivih bolesti, pa moram kondom turat nakurac.