Prijava

Romanija
O
M
A
N
I
J
A

јбг, ал нама најближи град Cарајево а вама Трcтеник

Inače sam provalio zašto se autoru CicaDraza93 sviđa ovaj reper eldorado, deseti stih jedne od onih pesama što je okačio kaže "moja lirika je ostra ko bajonet cica Draze"

hahahah nisu culi za rep uopste cudno im je

Do Trstenika imam 230 km tipa

ahhahah danijel na forumu vukajlije kiselo baca teorije

Sad bih mogao da nabacam nekih skech prozivki za pseta ali necu ajde zavadicemo se

Neznam kako da prokomentarisem ovo ostr

da li se slazes da na forumu ima glava koji su ponosni jer ih nikada nisu startovali pandura a nisu ih startovali nikad jer izgledaju ko sisice hahah

Ako mene pitas vecina ljudi sa foruma izgleda ko sisice

Mene su jednom pretresali na granici ako se to racuna, a takodje me jednom policajac pitao “cime se bavim” aludirajuci na neke sitne kriminalne poslove na sta sam mu ja odgovorio “poljoprivredom” on se malo uznemirio jer je mislio da ga zajebavam. Nosio sam adidas suskavac i vozio njemacko auto pa zato

Ollanik da li se slazes da su pojedine ljude sa foruma startovali jer izgledaju kao raspale narkomancine a ne zato sto izgledaju kao dileri droge

Pseto ti da si ja mozda bi umro od blama ali bi pre toga sigurno umro od gladi jer da si ja morao bi da jedes ne bi mogao da zivis od vazduha kao sad

Jbg nisam mogao da ne napisem, lijep pozdrav laku noc nemojte sta zamjerti

Osecam se bas izdominiran prozivkama sada majka kuca na vrata pita sine zasto jecas

bas su awww prozivke