Конкурс за модератора, јул 2011.

  1. Smare je u Podgorici, tako da možeš samo u Morači da se kupaš ako odeš kod njega.

    Ako je tako, onda:

    3. Član Vukajlije koji može da mi sredi jeftin smeštaj na primorju.
    E bre, zajebavam se, pomisliće neko da sam sponzoruša.
    (može i Grčka ili Bugarska)

  2. 1. kosmopolita
    2. СМарко
    3. Фејзбукманијакињо

    Извин'те, ал' може само троје да се предложи :с

  3. 1. Reme
    2. Zyclon
    3. LUDI CAK

  4. 1. Фацафаца
    2. Запата
    3. Реме

    ЕДИТ:Немам где да ставим Смарка, а сматрам да би он био право освежење што се тиче модераторства.

  5. 1. Ludi Čak (čovek se rodio na sajtu, ne pravi sranja, ima mozga)
    2. Гроф Влатко Паскачић
    3. Aurora072

  6. Jebote, već četvoro me predložilo, lolo.

  7. 1.Surovi
    2.Smarko
    3.Zmia

  8. 1. Surovi
    2. ZycloN
    3. Reme kao neki protiv teg onoj dvojici

    Ili

    1. Kosmopolita
    2. Aurora
    3. Javio

    Ili

    1. JohnyBK
    2. Ella
    3. Bojanboj

  9. Bruce
    Kosmopolita
    Predražinjo

  10. 1. REME - za razliku od mnogih prosera otvoreno izražava želju da bude moderator. Za tu funkciju ima i više nego dobre preduslove: dobar autor, racionalno rasuđivanje i najvažnije - najveći Vukajlija nolajfer.
    2. PEMZIONER - ne znam da li je već bio mod ako jeste zaslužuje ponovo, zbog istih karakteristika kao i Reme.
    3. ZAPATA - naslednik Frenkija, tj, Vojteka... Ubitačan autor poput Zapate ne bi trebalo da se loše pokaže kao mod, što se može videti na primeru dvojice gore pomenutih...

  11. - Змиа
    - Гамби
    - Самхаин

    ЕДИТ: Самхаин би могао да уведе Синан подфорум, који би и модерисао и који би био крајње до јаја. У ствари, не, боље би било да се направи паралелни Синан форум, где би смо имали теме као што су „Информације и FAQ о Синану”, „Све везано за Синана”, „Синан сервис” итд.

  12. 1.Stefan Kostić
    2.Smare čmare
    3.Ludi Cak (da ga petoro predloži).

  13. Bilo bi zanimljivije da predlažemo po tri autora koja ni u kojem slučaju ne treba da budu moderatori. Imam pregršt kandidata :)

  14. Е јебига Оксе ту би дошло до покоља, стока смо ми :)

  15. 3.Ludi Cak (da ga petoro predloži).

    Koje uzaludno predlaganje, ako ja postanem moderator, onda ce sa mnom i kizo, seljak veseljak, StefanKostic, djembeli, djembela i onaj sto je napravio Snezanu i 7 jegera. :)

  16. 1. Kosmopolita
    2. Penzioner
    3. Stefan Kostić

    Stavio bih da bude Bruce umesto jedno od ovo troje, ali čovek reče na početku da ne želi da moderiše :)

  17. 1. Zyclon - ZNA PUT (parola u predizbornoj kampanji Vuka Draskovica davnih dana)

    2. Javio - Vrhunski autor

    3. Surovi - poznaje materiju

    edit:

    Nominovao bih JTU-a , no on je vec bio moderator na jedan dan :) A i izgnan je. Cak nesto mislim da je i tim upadom na nalog bio bolji mod nego sto bi to bio Kostic u 10 godina moderisanja.

  18. 1.Zyclon
    2.Grof Vlatko
    3.Surovi

  19. 1. Zyclon jer je najobjektivniji od svih sa kojima sam komunicirao na sajtu, a i veoma je racionalan.

    2. Električar, ima osećaj za dobre defke.

    3. Reme jer ima smisla za humor i manjak motke u dupetu.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.