Конкурс за модератора, јул 2011.

  1. evo ovako: videh da me neki ljudi predlažu ovde i morala sam da se javim.
    ovu temu smatram za dobru sprdnju jer, iskreno, mislim da onog ko bira moderatore mnogo zabole kurac šta mi mislimo i koga bi hteli za moderatora.
    ovo više dođe kao ono - koga gotivim i mislim da bi bio dobar policajac i zavodio red. sebe lično smatram za jako, jako loš izbor. hvala svima koji su me naveli kao nekog o kome imaju visoko mišljenje, ali bih ( sve te meni jako drage ljude ) zamolila da ubuduće ne arče svoje pravo ( ako se ovi izbori stvarno važe ) i da me ne predlažu. toliko.

  2. 1. Kosmopolita
    2. Kosmopolita
    3. Kosmopolita
    :)

  3. Znači Kosmopolita, znači hiljade i hiljade Kosmopolita...

  4. jao dečaci...baš ste slatkiši!

  5. 1. Cara
    2. Burzum
    3. Dankan

  6. Hoćemo KOSMO!!!!!!!!!!!

  7. Фејсбук завереници поново јашу.

  8. bilo koja trojka koja je tu od pocetka ovog sajta (a da su ostali) i koja ima adekvatan rang za to mesto....

  9. evo ovako: videh da me neki ljudi predlažu ovde i morala sam da se javim.
    ovu temu smatram za dobru sprdnju jer, iskreno, mislim da onog ko bira moderatore mnogo zabole kurac šta mi mislimo i koga bi hteli za moderatora.
    ovo više dođe kao ono - koga gotivim i mislim da bi bio dobar policajac i zavodio red. sebe lično smatram za jako, jako loš izbor. hvala svima koji su me naveli kao nekog o kome imaju visoko mišljenje, ali bih ( sve te meni jako drage ljude ) zamolila da ubuduće ne arče svoje pravo ( ako se ovi izbori stvarno važe ) i da me ne predlažu. toliko.

    Ne bih se složio sa tobom, oni već imaju par autora na listi pa sad gledaju koji će proći, ovo je manje-više anketa. Realno (mrzim ovu reč), niko tebe ne pita ništa već rade šta hoće, a po glasovima, bićeš umodovana.

  10. Па не може "бићеш умодована", ако жена неће то да ради, није јој занимљиво, онда не може ни да јој се намеће. Можда није лоше ставити и неке од ових што се убише да буду овде модови, дати им прилику, можда би то радили и добро, а с обзиром да толико то желе, вероватно ће доста и радити као модови, а мање блејати.

  11. Jupi imam dva glasa. Realno Reme ovaj put ne može da omane.

  12. stefan kostic

    zmia

    buxna

  13. zasto mene niko ne predlozi? :)

  14. Превише си умиљата.

  15. jel mogu da predlozim maru munju i janu kao jednog moderatora?

    znam da sam vec gore postavio predlog al nesto mi baguje komp pa nemoz dizmenim

  16. Hahaha evo jednog predloga

    1. Jana>
    2. mara munja
    3. i još neka muška suklata sa četa

  17. http://insanecats.com/images/cute-kitten.jpg
    jesam toliko da kad mi se obrate odma padnem na ledja i trazim da me ceskaju po stomaku

  18. Ањњњњ...
    КАо што рекох превише си умиљата, аутори не чешкају него гребу аљкавим ноктима.

  19. ne mozes pajko da predlozis maru munju i mene kao jednog moda. to bi bilo pogudno za selo vuka. ili mara ili ja. kad bismo delale zajedno bilo bi ovde ko u vreme hipika. pis.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.