Prijava

kad bismo delale zajedno bilo bi ovde ko u vreme hipika. pis.

da bas niste u fazonu....:)

1.Abraxus
2.Canis Lupus
3.MOGSHA(bolji od svih)

1.Zyclon
2.Srna
3.Facafacaa

1.Ognjetina
2.Nyan Cat
2.Long Cat

1. Стивен
2. Гроф Влатко Паскачић
3. ГМ

реална.

1. Самхаин
2. Аурора
3. Мара Муња

нереална, ал би било занимљиво.

Ajd i ja da glasam :)))

- Aurora
- Gorf Vlatko
- Mara Munja

Ja sam ovde skorašnji i ne znam ko je kakav pa ću reći neko svoje ad hock mišljenje na osnovu pročitanih definicija.

1. Mara munja, izuva sa svekolikim pisanijem što po forumu što sa definicijama.
2. Johnny Kurajber, genijalno veseo momak, ako je to neki kvalitet.
3. Zmia, za nju dajem najveći glas. Ima takve definicije da me prosto začuđuje kako već nije uključena u mod tim.

Lucidnost i vrhunski sarkazam je odlika ovih autora. Mislim da bi oni forsirali definicije sa intelektualnim i donekle skrivenim humorom i kriticizmom, nasuprot sada popularnim (rekao bih) "lakim" definicijama koje se brzo zaborave i ne mogu postati legendarne.

Lucidnost i vrhunski sarkazam je odlika ovih autora.

Ovo ni Kajzen ne bi bolje sročio!

"Lucidnost i vrhunski sarkazam je odlika ovih autora."

treba: Lucidnost i vrhunski sarkazam su odlike ovih autora, ako si mislio da ukažeš na grešku u konstrukciji rečenice Oxe. A možda i nisi. ko ga jebe u svakom slučaju.

edit: jebem mu mater ja citiram sa navodnicima. Provaliće tebe čika Bili, citiraćeš kao Ox za mesec dva.

Haha.. nisam mislio na gramatiku, zaista.

Ovako treba citiraš:

Upišeš citat (ali velikim slovima!) pa tekst koji hoćeš pa tatic (ali velikim slovima)

Aj i da razumem da neko predlozi Remea, jeste da nije zabavan ni duhovit, ali nije smarac i negativan lik. Ali da neko predlozi kostica, a da pri tom ne troluje, to mi ne ide u glavu nikako.

Elem, moji predlozi:
1. Reme
2. stefankostic
3. edit: zezator

1. Tulumbac
2. GM
3. Zyclon

A bre, vi ga još odabirate? Pa nije predsednik, 'bemu kolačić :)

Ja lagano ne znam kog da predložim, ovde sam skoro godinu dana, a nit pamtim ljude, niti oni mene. Ima jedan lik doduše, syngrafeas, odličan kao autor, možda bi bio i dobar mod.

Predomislih se, nije mi zanimljivo vraćanje bivših modova, nek bude:
3. mara munja

Ili :

Zezator ; pleni humorom , simpatican je mladic i uvek nosi sendvic sto mu je spakovala keva za skolu.

1 SlavkO
2 Faca
3 KBO

Možda će vam biti čudno što su oba trojica Bosanci, ali Bosanci najbolji ljudi. mašala

Nadjite najveće nolajfere, pa nji' met'ite. Eto.

Moj predlozi:
1.
2. Surovi
3.

Vratite njega i necete morat pravit konkurse za ostala dva moderatora.

Koga god da odaberete nemojte mene jer sam kreten od covjeka.
Nadam se da sam vam pomogao da suzite izbor.