Конкурс за модератора, јул 2011.

  1. 1. Мрмун
    2. Мрмун
    3. Барбарела

    речи су сувишне

  2. козмополита
    влајкосељак
    фацафаца

  3. Surovi
    Bruce
    Zyclon

  4. 1. дупло в
    2. Lego Kockar
    3. Slavk0

  5. Циклон
    Реме
    Запата

    Мој првобитни пост се мијења... Дакле:

    Циклон
    Реме
    мерци

    Мијењам умјесто запате мерци зато што запату не знам толико пуно, а она је вазда ту, примијетио сам да је по форуму стално итд...

    Могу да образложим и ову двојицу - ЧИТАЈУ НОВЕ ДЕФКЕ!
    Увече кад касно читам, само њих сријећем са коментарима и то је то... Дакле ваљало би мало више да се уложи у ту ноћну смјену....

  6. 1.michael jackson
    2.gigaMG
    3.dorothy`s toto
    FAK JEA!!!

  7. Smarko
    Slavk0
    Facafaca
    Meni gotivni likovi,čitam ih,odlični su a i aktivni su . Dovoljno

  8. Facafaca,Bruce,Slavk0.

  9. Е овако:
    1.Смарко
    2.Реме тј. Шекспир
    3.Фацафацаа
    ---------------------------
    толико од мене

  10. Ja imam jedan glas, za sada.

  11. Stavila bih na sva tri mesta ovog sa prvog mesta, ali ne moze, pa neka bude ovako:
    1.StefanKostic
    2.Dub
    3.Sos

  12. celt
    1. Sos
    2. Remac
    3. Dub

    Само ме копира. Не знам где се загубио овај мој гласачки листић. Дакле, мој коначан одговор је ова симпатична дружиница.

  13. Pa recimo

    1. StrajaKg

    2. Bruce

    3. Ciklon

  14. 1.Mrmun
    2.Mrmun
    3.Mrmun

  15. Uzimajući u obzir kvalitet definicija i prisutnost na sajtu:

    1. Faca - Nisam video da je ikada upao u neki konflikt, stalno je ovde i ima super definicije. I da malo okadi ovaj preljevajuć sajt.

    2. Zapata - Lik prebija sa definicijama, treba neko ko će prepoznati kvalitet za naslovnu.

    3. Smare (Ovde sam se dugo dvoumio, ali trebaće mi uskoro jeftin smeštaj na moru.) Bez šale, nisam imao nekih dodirnih tačaka ali lik je žešća pozitiva, dosta vremena provodi ovde i treba mi jeftin smeštaj na moru. Ček, to sam već rekao.

  16. 3. Smare (Ovde sam se dugo dvoumio, ali trebaće mi uskoro jeftin smeštaj na moru.) Bez šale, nisam imao nekih dodirnih tačaka ali lik je žešća pozitiva, dosta vremena provodi ovde i treba mi jeftin smeštaj na moru. Ček, to sam već rekao.

    Smare je u Podgorici, tako da možeš samo u Morači da se kupaš ako odeš kod njega.

  17. Smarko - jeftin smeštaj relativno blizu mora, 45 minuta vožnje gradskim - ako živite u Sremčici, a radite na Paliluli osećaćete se kao kod kuće :))))