Prijava

Рашко игра за Црну Гору ако се не варам. :)

Raško je iz Kg-a, komšija mi je, poznajem ga i trenirao sam par puta sa njim. Mislim da nema pojma da igra za CG.

Могуће Страјо, мени буразер рекао овако.

Jel i vama najteže od svih sportova gledat basket? One napete završnice i ti kurci... Meni se vazda oznoje stopala, a ladna ko led budu...i krene da mi smrdi iz ustiju od nervoze.

Inače zanimljivost, Raško Katić je aktivno počeo da igra basket sa 20 godina, pa ako imate 18, 19 i nolajferi ste, ima nade :)

реалан пласман нам је од петог до осмог места. носиоци игре репрезентације сем донекле крстића су имали очајне сезоне.

Naravno da je najteze gledati basket... Pogotovo ako si Hrvat ! :)

Gzv brate, nemoj ove fore, piši nešto ako imaš neki stav.

Naravno da imam stav samo sam odgovorio na postavljeno pitanje jbg.
A sto se tice basketa oduvek smo bili najjebačkija reprezentacija. Počevši od Kićanovića pa do Teodosića . Sve legenda do legende. A što se tiče mene YU reprezentacija 1989 najjači tim svih vremena (nemojte odmah počinjati sa madafaka USA jer smo ih redovno drali) Ali smo oduvek bili sportska nacija i uvek cemo imati najjače košarkaše. Dalipagić,Divac,Petrović,Paspalj,Bodiroga,Kica,Djordjevic,Danilovic..

Imam neki osećaj da će Tepić da eksplodira na ovom prvenstvu. U inat onima koji ga pljuju

Ја мислим да ће Тепић да буде очајан, као и обично. :)

duda u problemima...
otkazali rakovic, raduljica i radenovic...novica ima povredu butnog misica ...a savan blazu aritmiju.

Samo nigde ne piše zašto je Raković otkazao. Još i Raduljica. Jebaće nam kevu na centarskim linijama, Krle je dobar, ali šta da radimo sa panjem Perovićem i bukvom Marjanovićem...

Previše očekujemo, izduvaćemo.

Previše očekujemo, izduvaćemo.

Ја мислим да не.

@StrajaKg
daleko veca zanimljivost je sto je Praja poceo da trenira sa 19 godina....

@Dukka
rakovic je otkazao zbog licnih problema....

inace, novica i savanovic ce i dalje bez ikakvih problema biti uz reprezentaciju, novica vec trenira, odvojeno doduse, a savanovic ce nastaviti odmah nakon sto obavi pregled .... duda ja takodje rekao da, ukoliko ce to biti potrebno, naknadno ce pozvati neke igrace....

Jeste Miličić balvan i kreten, sve to stoji, ali... Teška srca priznajem da bi nam sad dobro došao.

Tepića bi odma' ister'o. Miličić je seljačina. Ja bi vol'o da još jednom vidim Jarića i Stojakovića u reprezentaciji.

Tepića bi odma' ister'o. Miličić je seljačina. Ja bi vol'o da još jednom vidim Jarića i Stojakovića u reprezentaciji.

Јарић наркоман и Стојаковић фосил, не може да трчи више, требало је да га зову пре 5-6 'дина... Савановић откровење, нисам ни знао за њега до прошле године.