Prijava

Ова ИНСТИТУЦИЈА мора да има посебну тему. Јер нам они 40 година приређују највеће спортске радости. Јер, за пар година нико неће причати о тенису, у фудбалу ћемо и даље бити јајца, а у баскету ће наши тренери највеће европске екипе доводити до трофеја.
На овој теми говоримо о нашем младом тиму, новостима, предстојећем ЕП,али није на одмет да се присетимо и старих легенди.
Како вам се чини Дудин избор. Лично мислим да је одличан. Коме треба јебени Миличић?
http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/33134/i/1/ep-spanija-kosarka-plavi.jpg

Mali edit prvog posta: naša repka nije institucija jer već 30 godina najbolji ispaljuju iz lične koristi. Ali ove što igraju, ma koliko bili bosi, treba podržati, jer i takvi su bolji od većine jbg.

Ја не смијем да постујем ође, емотивно сам везан за репрезентацију у кошарци.

Raković će da jebe. I Čakarević.

Миличић је љаксе, а хоће ли Раковић ипак играти и нисам ништа разумео шта се са тим ликом дешава?

Није могао боље. Не требају нам Ракочевић, Миличић и остали из НБА. Ови клинци ће уз Дуду да покидају.

Čudi me da nema teme već. Lično pozvao bih Miličića, opet uzdam se da Duda bolje zna, pa nek mu bude, uostalom bio je u pravu milion puta do sada, zašto bi ovaj put bilo drugačije.

Koliko igraca ide na kraju, 12 ili 14?

Раковић одустао из приватних разлога. Чакаревић опасан потенцијал.
Што смарко? Еј за кога ћеш да навијаш? За Пековића и екипу или НАШЕ лолол?

Ја се ни не бринем што се тиче пласмана, сигурно ћемо бити при врху, а што се тиче Дуде, стварно је генијалац, како је отресао ове из Савеза, алал му вера.

Ja ladno ne znam ni ko je Raković, ni ko je Čakarević.

Ускоро ће онај куп у Словенији. Све бивше републике. Како вам се чине остали?
Све екипе, сем Македонаца из бивше Југе имају завидан квалитет.

Meni se čini da ako Krstić izvrne zglob možemo u pičku materinu.

Мени би некако најдраже било да иде и Милосављевић. Види се да дечко има велики потенцијал, али има мали проблем у глави. Наступи са репрезентацијом би му помогли да то превазиђе, и сигуран сам да би експлодирао следеће сезоне.

Jedva čekam prvenstvo! Biće medalja garant... Duda je kralj, on kad ih složi, ima da zvoni! Momci su zreliji u odnosu na prethodna dva velika takmičenja na kojima su takođe pokazali da su tate.
Turi neku drugu sliku, bez Miličića, Gurovića i Jarića, ali sa zavodnikom Duletom Savanovićem :)

pa da, otkazala nam 2 centra...alarmantno...mada uvek možemo da zovemo KATIĆA AHAHAHA

Стварно не капирам колики кретен треба човек да буде да био отказао репрезентацију. Са Стојаковићем не желим да причам откад је радије изабрао да то лето тренира америчку балавурдију.

Zapata
pa da, otkazala nam 2 centra...alarmantno...mada uvek možemo da zovemo KATIĆA AHAHAHA

Рашко игра за Црну Гору ако се не варам. :)

Елем, биће много тешко. Ми јесмо добри, али ово је вероватно најтеже првенство у последњих десетак година, сви долазе у најјачим саставима.

Коме треба јебени Миличић?

Ovo si dobro rek'o. Miličić je rodom iz Šipova, gdje ja živim, a on dođe ovdje katkad, pa tako i znam njegovo razmišljanje o reprezentaciji. Kaže da ima nekih problema sa ljudima u savezu, a ustvari ga baš zabole kurac za igranjem, ne samo za reprezentaciju, nego za košarku uopšte, lik se provodi samo tako.