GTA(Getea)

  1. game-s imaju preorder za gta v.
    sto zanci da ti salju igru cim izadje.
    ja uzo za xbox, igracu 17. septembra vec

  2. Eddi, koliko kosta Xbox da se uzme?

  3. Jbt mora uzmem i ja xbox, samo zbog toga, nego jel jefitniji xbox ili ps i jel ce izadje online i za konzole (kontam da bi morao)?
    EDIT: Koji si uzeo xbox posto gledam ima raznih.

  4. kako bre koji kurac ovo da se igra na soniju kad nemaš miša, kako ga upravljaš

  5. moze neko da da link za 3 ili 4 da skinem?

  6. Imaš analogne palice (pečurke).

  7. kako bre koji kurac ovo da se igra na soniju kad nemaš miša, kako ga upravljaš

    Brate kao i svi ljudi sto igraju na soniju, lolo, al kontam da xbox ipak vodi, samo reci mi kako ces na xbox kada je i na njemu isti sistem?

  8. Eddi, koliko kosta Xbox da se uzme?

    nem pojma ja imam 2

    jedan sam uzo tipa 2007 za 500e, a drugi 2010 za 200e. oba su elite.
    naci sad bi opusten omogo da nadjes za manje od 200e ako se potrudis

  9. a da, nemam 2 da bih se kurcio, nego mi taj pao i puko

  10. ma znam da ima analogne, al opet ne kapiram na koju foru upravljaš da bude isto ko sa mišom...ako se na levi krećeš napred nazad levo desno, kako onda vrtiš kameru? vrvatno na ovaj desni analog, al kako onda radiš ostale funkcije...kapiram da je jebeno komplikovano

  11. Imaš i ''krstić'', gore-dole-levo-desno, R1, R2, L1, L2... Ne znam sad napamet šta je šta, nisam igrao dugo Soni, ali navikneš se.

  12. Ja sam svasta igrao na soniju, zato ne kontam kako na xboxu? Sta koa imas neke drugacije opcije ili sta?

  13. Isplati li mi se uzet Soni 3 sad, kapiram da ću digram Fifu 13 i Gta V na njemu ?

  14. Pa ima i on valjda analog...

  15. Pa onda mu dodje na isto, msm kontrole i na jednom i na drugom?

  16. da se ogradim, nisam xbox fanboy...ali pre bih uzeo 360 nego ps3. nekako mi vise lezi.
    igrao sam oba, xbox def dobija. sto zbog kontrolera, sto zbog grafike i ostalih sranja.

    al za novu generaciju sigurno necu xbox one. ps4 razbijo.

  17. Citao sam da ce za Xbox one biti 100 nekih kuraca radi bezbednosti. Ne moze ista igrica na 2 uredjaja da se pokrene o.O
    Moras da ju nosis u ovlasceni servis, pa da ti brisu neki histori...

  18. Kolko bi bio soni 4 na ovim prostorima otprilike, i kad bi bio dostupan ?

  19. Ja kontam da cu moci da picim GTA 5 ako kupim samo bolji procesor. Kontam da je ostalo ok.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.