FK Crvena Zvezda

  1. Samh, njegovi su normalni ljudi, nije retard da ne može sam da odlučuje, ali tebra, svakako bi pričao sa svojima, jebote, da želi da ode otišao bi, neće da ide, pričao je sa svojima i to je to.

    Uostalom, lik je išao u moju osnovnu, moja keva zna iz viđenja njegove, normalni su ljudi, čovek je bio vukovac, takmičar itd. Nije debil brate. A i ima muda. Ne kenjajte jebote, ne možeš oterati čoveka koji neće da ide jebote. Koji je vama kurac?

    Veliki klub je loš za napredovanje, veliki klub je dobar za kompletno izgrađene igrače jebote.

  2. pseto88
    Lajk svi koji su srecni sto nisu rasni

    (y)

  3. Ma kakva briga za dete kreten moze da glasa, da vozi, da ima dozvolu za pistolj.
    Ovo je briga za pare, tj oce da sve otmu od Zvezde kad je tuže.

  4. Samh ne jebi cale prica jer nema menadzera i zato sto je to verovatno i grujicev stav ali ne sme da ga javno iskaze jer bi ga verovatno kaznjavali itd nemam pojma

    Uostalom sto ga ne pitaju jel oce u stutgart za 5 milki, kazu da imaju i tu ponudu. Mozda bi grujic pre tamo jer nije klub velicine liverpula i misli da ce vise igrati ili mu vise odgovara nemacka? A upravi zinula bulja za milion vise?

  5. Nervira me, za njega je Zvezda samo klub.

    Seronje jedne ne poštuju svetinju. A i ova uprava je debilna. Jebem im 42 majke.

  6. Mrš u pičku materinu međedu mali

  7. Popuši ti meni kurac degenu jedan.

    Ti bi radije da on ostvari neku karijeru nego da igramo Ligu Evrope.

  8. ti si idiot
    zao mi je sto moram da ti uputim ruzne reci ali ti si idiot
    i to ona vrsta idiota sto vidi teorije zavere u svemu i sto se njima zamajava

    decko nece da propadne ko mudo kroz gace i to je svima jasno
    ali brt ides u liverpul 1,2m godisnje to ti 100k mesecno
    nece umreti tamo a nama ce dosta pomoci

    cini mi se da ovde ima neka prica iza cim se oni ovoliko protive odlasku
    nesto se u upravi muljaa

  9. Nervira me, za njega je Zvezda samo klub.

    Bolidu, dečko je profesionalac, Zvezdaš je veliki, ali tebra, očigledno neće da mu Terzić jebeni određuje sudbinu, koji kurac kenjaš?

  10. Pa nece propasti ni u stutgartu za 95k mesecno a igrace fudbala

  11. Terzić je još gori od njega, treba da bude u zatvoru kreten.
    Ali ne radi se o Terziću nego o Evropi i strancima.
    Staviće nam katanac na klub jbt.

  12. Mislim mozda ni tamo nece igrati ali verovatno bi vise igrao tamo

  13. ti si idiot
    zao mi je sto moram da ti uputim ruzne reci ali ti si idiot
    i to ona vrsta idiota sto vidi teorije zavere u svemu i sto se njima zamajava

    decko nece da propadne ko mudo kroz gace i to je svima jasno
    ali brt ides u liverpul 1,2m godisnje to ti 100k mesecno
    nece umreti tamo a nama ce dosta pomoci

    Rasni nije debil koji svuda vidi teorije zavere, nego je retard koji bi dao da se na njemu izređa pola miliona arapskih migranata da bi zvezda ušla u grupu LE.
    A Gruja neće da marne laku kintu nego hoće da postane igračina, a pare će svakako imati. O tome se radi.

  14. Samh, šuplja je ta priča za tal Stojadinovića i Grujića seniora. Grujić je došao pod Stojadinovića na neku preporuku nešto levo, znam da je baš Stojad. pričao da su mu (njegovi) menadžeri pričali šta će ti ovaj ko vrljika ne zna ni da hoda, gle kakav je. (sad ga upoređuju s Matićem, i Matić kad šeta, sav je pogrbljen, ko da ima teret na vratu) Eventualno ako je kasnije nešto dogovoreno, sumnjam.

    G.senior je valjda bio neki sportski novinar, možda izmišljam, čini mi se da sam pročitao negde. Uglavnom pametno razmišlja, neće da pošalje klinca od 19 god. u jedan od najjačih PL timova, gde, ako bude šugav 2 utakmice, duva kurac. Bolje da ode u neki Porto recimo, koji će da trpi kikseve, i sl. i da od njega naprave zver potpuno spremnu za te Liverpule.

    Rasni nemoj biti kreten, da hoće pare potpisao bi 6m vredan ugovor, + što igrači koji raskinu ugovor da bi potpisali za drugi tim, dobiju veće pare, al ni blizu otkupne cene nuđene klubu, tako da mu i nije prevelika vajda da raskine ugovor.

    Ako ti je toliko zinulo dupe da se proda neko, eto ti za Kataia nude valjda oko 5m (po 2.5), 2m za Jovanovića, kažu 3 za Vieiru, 1.5 za Ibanjeza, sprdali su se s parama za Jovića... Nemoj da pljuješ lika koji ti je manje više sam omogućio da jebeš paću (sve utakmice koje je igrao Grujić, Zvezda je pobedila, ni protiv Kairata, ni protiv Borca, Niša i Milanovca nije igrao).

    Neće se ponašati prema Grujiću kao prema Sterlingu npr. koji sa 20-21 godinom ima skoro milijardu tekmi u PL, i u Liv. i u Sitiju sad. On je "Englez".

    Ako budu jebali Gruju što neće da ide, ako ga budu slali na tribine i te forice, neću više pratiti FKCZV. A pratim ga bar jedno 10 god. svakodnevno.

  15. Jedini je problem što su u klubu neki ljudi koje boli kurac za Zvezdu. Oni koji stvarno ne vole Zvezdu nego samo gledaju svoju korist.
    Ali neka eto vam Grujića i ako napravi neku karijeru jebaćete mu majku u reprezentaciji. Jer da bi igrao u Engleskoj mora da ima 60% mečeva za repku.

  16. контам да је дечко паметан и на земљи види се у старту да је из нормалне породице. али то не мења чињеницу да се ми распадамо као клуб и да ће пола играча да оде ако им се не исплате плате

  17. Samh, šuplja je ta priča za tal Stojadinovića i Grujića seniora. Grujić je došao pod Stojadinovića na neku preporuku nešto levo, znam da je baš Stojad. pričao da su mu (njegovi) menadžeri pričali šta će ti ovaj ko vrljika ne zna ni da hoda, gle kakav je. (sad ga upoređuju s Matićem, i Matić kad šeta, sav je pogrbljen, ko da ima teret na vratu) Eventualno ako je kasnije nešto dogovoreno, sumnjam.

    G.senior je valjda bio neki sportski novinar, možda izmišljam, čini mi se da sam pročitao negde. Uglavnom pametno razmišlja, neće da pošalje klinca od 19 god. u jedan od najjačih PL timova, gde, ako bude šugav 2 utakmice, duva kurac. Bolje da ode u neki Porto recimo, koji će da trpi kikseve, i sl. i da od njega naprave zver potpuno spremnu za te Liverpule.

    Rasni nemoj biti kreten, da hoće pare potpisao bi 6m vredan ugovor, + što igrači koji raskinu ugovor da bi potpisali za drugi tim, dobiju veće pare, al ni blizu otkupne cene nuđene klubu, tako da mu i nije prevelika vajda da raskine ugovor.

    Ako ti je toliko zinulo dupe da se proda neko, eto ti za Kataia nude valjda oko 5m (po 2.5), 2m za Jovanovića, kažu 3 za Vieiru, 1.5 za Ibanjeza, sprdali su se s parama za Jovića... Nemoj da pljuješ lika koji ti je manje više sam omogućio da jebeš paću (sve utakmice koje je igrao Grujić, Zvezda je pobedila, ni protiv Kairata, ni protiv Borca, Niša i Milanovca nije igrao).

    Neće se ponašati prema Grujiću kao prema Sterlingu npr. koji sa 20-21 godinom ima skoro milijardu tekmi u PL, i u Liv. i u Sitiju sad. On je "Englez".

    Ako budu jebali Gruju što neće da ide, ako ga budu slali na tribine i te forice, neću više pratiti FKCZV. A pratim ga bar jedno 10 god. svakodnevno.

    Od reči do reči, potpis.

  18. I dalje je tu glavni kancer-uprava. Povećali degeni dug za 7 miliona, a narod se ne buni zbog uspeha.

  19. Uh ne mogu više da se nerviram večeras.
    Inače Paća je uzeo ove godine u Evropi para kao mi za 3 sezone od prodaje igrača.

  20. Ako budu jebali Gruju što neće da ide, ako ga budu slali na tribine i te forice, neću više pratiti FKCZV. A pratim ga bar jedno 10 god. svakodnevno.

    Potpis. 18 godina pratim Zvizdu, u poslednje vreme malo manje, ali bukvalno ovo.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.