FK Crvena Zvezda

  1. Dobijete 15 miliona, od toga 14 ide šiptaru.

  2. Milion više nego što ste vi dobili za Grujića, samo nema kod nas AirSrbije da nam dotira sredstvar poreskih obveznika hue hue hue hue sirotinjo

  3. Biće zanimljivo kad se ugasite.
    Proguraće tole Teleoptik u prvu ligu.

  4. Kad se Krcunov mezimac ne gasi već godinama sa 50 miliona € duga ona neće ni Partizan sa 14, sirotinjoooo opaaaaaaaaaaaa

  5. Kojih 14 ahahahhahahaahjaaj
    Vi ste dužni 28,6 miliona sine.

  6. Jel i to piše u excelu? xD

    Čović pokazao? Il Terza? a? :D

  7. Ljudi,nikog nisam hteo da uvredim, žao mi je što se toliko vas oseća loše što je potrošilo minut života. Nisu napravljene da se svima dopadnu, niti su pravljene za masu. Ni jedan video nisam reklamirao niti se obratio i jednim novinama, Sve se dešavalo van moje kontrole. Pročitaćete lažne intervjue, informacije, mene je blam da uopšte ulazim u te članke. Žao mi je što stariji ljudi ne mogu da uživaju u klipovima, što se žale na dikciju i moj vokabular misleći da sam zaista osoba koja ima problem.
    Nisam youtube zvezda, i dalje sam švorc, nisam umislio ništa, ne znam gde bijem, ne kuliram vas nego ne mogu da stignem da bacim pošteno vnugo od poziva, mejlova i poruka. Za svaki klip mi treba maksimum pola sata, ako i toliko. Ne umem da režiram i još lošije animiram. Volim vas sve, nema potrebe za sujetom

  8. Ono, nije loša fora ali mnogo efektnije bi bilo da si opet napisao "KOME DUZME PRASE", sigurno bi se cijela srednja Bosna grohotom nasmijala xD

  9. nema niđe ko kod nas raje i tog meraka

  10. Daj, šta bilo previše za Zvezdu, pa mi sa tim parama odplatimo jednu ratu za Bronovickog i još Terzi ostane da uplati Maši i svim pratiocima sa instagrama letovanje na Svetom Stefanu

  11. http://mondo.rs/a869595/Sport/Fudbal/FK-Bezanija-postala-filijala-FK-Crvena-zvezda.html
    Zašto sve više liči Zvezda na neki kršten tim ne znam, moguće da im je dojadilo samo da izvlače pare iz nje, malo bi i da urade nešto.

  12. Gurbeti zagasili ste. Trazite objasnjenje od Terzica zasto ova histerija oko Partizana. Hehhee, ne pomaze vise ni 10 picoustih.

  13. http://i.imgur.com/UHZEjQy.jpg
    Poyyy
    Očekuj ovakvu koreografiju na derbiju

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.