Prijava

Ti ne diskutuješ, ti želiš da od mene napraviš budalu, a ustvari me spuštaš na svoj nivo komunikacije. Što ima određenih sličnosti, ali nije u potpunosti isto.

dizem te na moj nivo komunikacije prijatelju...

vucem, al se ne das

te forice koje prodaješ, odnosno pokušavaš prodati su prestale da mi budu zanimljive još otkako sam otkrio drkanje.

Sto rece onaj:
Meni danas nestalo struje pa ti vidi. A gospodjica vozi biciklu sa crnom maskom. Pametnom dosta bombas.

celtu na drugoj strani.... sketch

ti želiš da od mene napraviš budalu

Realno, za time nema potrebe XD

https://vukajlija.com/forum/teme/30739-fk-crvena-zvezda?strana=1432#post_4035479

hahahahah
a stvarno treba pobližne objašnjenje za nas koje apsolutno najrealnije boli kurac za govnjivi partizan i usranu zvezdu

i zvezda i partizan su masine za pranje para, kako fk, tako i kk, razlika je u tome sto se u zvezdi obrce veca kolicina novca i sto se radi onako malo vise seljacki, narodski, a u partizanu se gleda sacuvati taj neki avant-garde bombas momenat

jedino za sta grobari imaju prava da se bune i da seru je sto je u fudbalu prvenstvo toliko obesmisljeno da vise nema poente gledati ga; mada i dalje ne kapiram zasto je nekom domaci fuzbal toliko bitan u datim istorijskim i drustvenim okolnostima, al ajde

ali te price da je zvezda drzavni, a partizan opozicioni klub, daj nemojte me zajebavati
prof. dr. vuletic veliki opozicionar hahahahaha

ukratko, oba kluba treba ukinuti ako cemo stvari posmatrati cisto racionalno, al posto je ovo drzava u kojoj bi tekla krv na ulicama da se to desi, onda mozda bolje pustiti ekipicu da obrce evro novcanice u tim preduzecima, nego da se poubijamo

zanimljivo je srbovati,mrzeti komunizam i navijati za klubove koji se zovu crvena zvezda i partizan.

crvena zvezda je nesto drugo, to je tek takav nonsens cetnici sever crvena zvezda hahahaha sizofrenicari

petokraka u grbu se omakla

sanitarni, opste je poznato da je osnivanje fk partizan potpuno ideoloski i istorijski nepovezano s komunizmom, sace to drug bombas da ti objasni hahah

hahahaha koji koup je u pitanju da partizan nije komunisticka tvorevina

sigurno manji od cetnici sever crvena zvezda hahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=BPbrqN6E7lU

Stadion vam se zove JNA jebem li te maloumna

vucicevi policajci u civilu i cetnici sever i grobari jug