FK Crvena Zvezda

  1. ahahhahaha, jbt 3 meseca nisam bio na sajtu a nista se nije promenilo. Vucicupederu gospodare boze, ja se tebi divim, KRALJ SI JEBENI.
    jeba vas borac ljuto, a on pizdi li pizdi hahahah. napravi blog brate molim te, citao bih te svaki dan

  2. Jeriho je onaj tip sto ujutru u prodavnici miriše na radžu i beo luk i svađa se sa svima.

  3. vule je jerihov duplak? loooool koja glava. nisam to ocekivao

  4. Kako nisi očekivao, pogledaj ovaj njegov "normalan" post, plus tad Zvezda nije ovoliko dominirala..sad je prso' skroz.

    Jericho
    Ne samo grobarstva, Dule trenutno ispada JEDINA OPOZICIONA STRUJA U SRBIJI. Niko nema jaja da optuzi covice, vucice i ostalu mafiju, zasad ni Dule ne ide do kraja, jer klub ipak zavisi od drzavne pomoci, ali ako na kraju sezone iz zdravstvenih razloga napusti klupu, siguran sam da ce malo koje novine hteti i smeti da objave neki intervju sa njim.
    Inace nije presudno sto je pickousti "ostrasceni ciganin", vec to sto je retard potpuni psihopata, koji ne bira sredstva do cilja, jebeni radikal koji pali ambasade preko noci postao evropejac.

  5. hah zao mi je sto je otisao vuckela, bas sam mislio da ga lozim malo. koliki transfer blama su 99% postova na ovim temama i generalno na forumu trenutno lol

  6. koliki transfer blama su 99% postova na ovim temama

    lol

  7. Naložio se ko babun za ovih 5:1.
    A kad ih otresemo u derbiju sa 5:0 biće SNS liga, namešteno.

  8. Hahahah čuo sam anegogodu jednu danas. Kad smo igrali protiv Tbilisija kotkuće, u onoj nezaboravnoj utakmici i kad smo primili prvi gol, Pižon se okrenuo ka igračima i pitao "a jel prolazimo sa 3:1" hahaha, samo kad zamislim njegov izraz lica dok to pita davim se jebeno

  9. Haha slučajno naletim na ovu sliku "The creation of Gavrić". lol
    http://i.imgur.com/uNu0z2W.jpg

  10. Misliš već vodimo? lol

  11. Idi ti Lukoviću u penziju.

  12. 2:2 hahaha... sad kad ga srnic zavuce... ne ovaj sto je prebegao

  13. Koja ludnica od tekme.

  14. aukurac, kazem ne taj srnic i dade ga...

  15. Odavno nije bila zanimljivija utkamica u našoj ligi.

  16. Bio je zanimljiv derbi. Mada, više i nije tako zanimljivo da ih stalno jebemo/karamo.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.